Recenzie BML cShot3 4K

Overené recenzie BML cShot3 4K

Pridané: 13. novembra 2017

• kopa príslušenstva
  • fotky jak z mobilu nič moc
  • použiteľné je len 4k

Reakcia značky  BML

mrzí nás Vaše negatívne hodnotenie. Kvalita obrazu kamery cShot3 je vo svojej kategórii akčných kamier vysoko nad priemerom a to nielen vo formáte 4K, ale aj v natívnom 2.7k rozlíšení alebo FullHD pri 60fps, ktoré možno použiť aj s funkciou automatického slow-motion. Veríme, že nájdete využitie aj pre tieto rozlíšenia.
Ďakujeme.
S pozdravom
Tým BML

Overený zákazník KameryNaŠport.sk

Teo

Pridané: 30. októbra 2017

(Upravené 30. októbra 2017)

Zakúpený v KameryNaŠport.sk

• šikovné rozmery
  • netreba nič dokupovať, všetko je v balení

Mám ju už dosť dlho na posúdenie či by som ju kupoval znova, a môžem povedať že určite. Môj malý syn ju už podrobil aj crash testu, pri ktorom som skoro dostal infarkt a už som sa s kamerou pomaly lúčil ale vydržala a točí v pohode ďalej. Točí to do kvalitného fullHD, 4K využívam pomenej ale aj to je bez výhrad.

Overený zákazník BONUSKO

Schneider

Pridané: 21. septembra 2017

Zakúpený v BONUSKO

• 16 mpx fotky
  • nízka hmotnosť

robí super fullHD video pri 60 fps, skúšal som aj pod vodou v obale a ovládanie bez problémov tak isto aj záznam, určite dobrá voľba

Overený zákazník BONUSKO

samo27

Pridané: 27. júla 2017

Zakúpený v BONUSKO

• nativné fullHD
  • LCD display
  • nízka cena

Funguje bez akýchkoľvek výhrad, robí presne to čo som očakával, a s čím som ju kupoval.

Overený zákazník KameryNaŠport.sk

S. Stulek

Pridané: 11. júla 2017

Zakúpený v KameryNaŠport.sk

• diaľkový ovládač
  • môžem točiť a zároveň ju nabíjať z powerbanky

neskutočne ľahká a malá kamera, ale na moje prekvaenie aj keď je taká maličká, tak to na jej výkone nepoznať. Keď točím do 2,7K, tak je to video ostré a úplne plynulé, a to ani nehovorím o fullHD, plus ešte slow-motion videá sú naozaj návykové :D

SJCAM SJ4000 WiFi

SJCAM SJ4000 WiFi