Recenzie GoPro HERO 2018 (CHDHB-501-RW)

Overené recenzie GoPro HERO 2018 (CHDHB-501-RW)

www.equiplo.sk

Pridané: 28. septembra 2018

GoPro Hero 2018 - Recenzia | Equiplo.sk

Vyskúšali sme kameru GoPro Hero 2018, ktorá vo svojej odľahčenej verzii úspešne konkuruje lacnejším výrobcom. Aj keď ponúkne „iba“ Full HD rozlíšenie, z pohľadu bežného neprofesionálneho používateľa sme boli s kvalitou záznamu spokojní, a to ako z hľadiska ostrosti, farebné hĺbky, tak i stabilizácie obrazu. K negatívam radíme napríklad absenciu GPS modulu alebo obmedzené nastavenie snímania.

Celá recenzia na www.equiplo.sk
Overený zákazník SmartWear.sk

Lenka

Pridané: 11. augusta 2018

Zakúpený v SmartWear.sk

Od začiatku fungovala tip-top, akurát sa veľmi nahrieva, ked je dlhšie zapnutá, keď presúva fotky do appky alebo cez napojený kábel do PC.
Párkrát sa zasekla na obrazovke a neviem, čo s tým robiť. Vyberiem baterku a potom ide v poriadku. Len to nepovažujem za najsprávnejšie zaobchádzanie.

GoPro HERO (2018) - recenzia cenovo dostupnej športovej kamery - smartwear.sk

Kameru GoPro HERO (2018) sme mali možnosť testovať ako prví na Slovensku a to ešte pár dní pred jej predstavením. Pripravili sme pre Vás rozbalenie, test a porovnanie s HERO6 Black. Viac sa dozviete u nás na webe. Pokojne pred kúpou si k nám kamerku príďte vyskúšať. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=13978

Ktorú GoPro kameru si kúpiť? HERO, HERO5 alebo HERO6 Black? - YouTube

Neviete sa rozhodnúť, ktorú kameru GoPro si kúpiť? Pozrite si naše video, ktoré vám môže pomôcť sa rozhodnúť :-) Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=14138

Funguje kamera GoPro HERO 2018 s dronom Karma? - YouTube

Vyskúšali sme novinku GoPro HERO (2018) s dronom GoPro Karma a stabilizátorom Karma Grip. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=13978

Pridané: 24. mája 2018

Výdrž batérie v kamerách GoPro - HERO 2018 vs HERO5 Black vs HERO6 Black - YouTube

Porovnali sme výdrž batérie medzi HERO 2018, HERO5 Black a HERO6 Black. Nastavenie sme zvolili 1080p/50fps a mali sme zapnutú stabilizácia obrazu. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=13978

GoPro HERO (2018) vs HERO6 Black | Side By Side comparison - YouTube

Porovnanie kamery GoPro HERO (2018) s vlajkovou loďou HERO6 Black. Viac info nájdete u nás na webe: https://smartwear.sk...

GoPro HERO (2018) vs HERO5 Black | Side By Side comparison - YouTube

Pozrite si porovnanie kamier GoPro HERO (2018) s HERO5 Black. Viac info nájdete u nás na webe: https://smartwear.sk...

Panasonic HC-V180

Panasonic HC-V180