Recenzie GoPro HERO 6

Overené recenzie GoPro HERO 6

Pridané: 20. novembra 2018

HERO6 Black vs HERO7 Black | Porovnanie GoPro kamier - YouTube

Kameru GoPro HERO6 Black sa Vám ako novú v roku 2018 už neoplatí kupovať. Choďte radšej do novinky HERO7 Black. Viac testov kamery HERO7 Black nájdete na https://smartwear.sk/?p=16966

Pridané: 28. septembra 2018

Zakúpený v Nositelna elektronika

Zábery pri zníženej viditelnosti niesu o nič lepšie ako pri Hero 4 ktorú som používal 3 roky.
Rozdiel je určite pri stabilizácii obrazu a celkom dobre je použiteľný aj zoom.

PeterB

Pridané: 7. septembra 2018

• GoPro :-)
  • Kvalita obrazu
  • Vodotesna
  • Velke mnozstvo dostupneho prislusenstva
  • Spracovanie videozaznamu na mobilnom telefone
  • Relativne kratka vydrz baterie

Po kratkom pouzivani(cca tyzden) ocenujem intuitivnost ovladania, moznost spracovania videozaznamu cez mobilnu aplikaciu(nie je to nahrada profi software typu Adobe After Effects, Premiere ci DaVinci Resolve, ale 99% pouzivatelov to bude stacit). Kamera detekuje prevratenie a nahrava prevrateny obraz. Kameru je mozne ovladat hlasom(len svetove jazyky). Rozlisenia a framerates su viac nez dostatocne. Pre rozlisenia s vyssim bitrateom je nutna SD karta, ktora zvladne zapis vyssimi rychlostami. Nie su vsak nutne highend SD karty, kamera robi videa s max. bitrate 80Mbit/s co je 10MB/s. SD karty so zapisom 60MB/s a viac zvladnu zapis videa bez akychkolvek problemov. Stabilizacia videa je na dobrej urovni, odporucam vsak gimbal(osobne mam Feiyutech G6, ktory umoznuje ovladat a nabijat Hero6 priamo z gimbalu a funguje aj so zapnutou stabilizaciou v Hero6, co nie vsetky gimbaly umoznuju).

Overený zákazník 220volt

Pridané: 9. júla 2018

Zakúpený v 220volt

• je to cislo 1

soltesrudolf@gmail.com

Pridané: 24. júna 2018

Zakúpený v Nositelna elektronika

• Najlepsia akcna kamerka na trhu.

Je to pecka!Treba vyskusat a nic ine uz nebudete chciet.

Jacob

Pridané: 9. júna 2018

Zakúpený v Nositelna elektronika

• Stabilizacia je na uplne inom levely.

Pridané: 17. apríla 2018

Ktorú GoPro kameru si kúpiť? HERO, HERO5 Black alebo HERO6 Black? - YouTube

Neviete sa rozhodnúť, ktorú kameru GoPro si kúpiť? Pozrite si naše video, ktoré vám môže pomôcť sa rozhodnúť :-) Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=14138

Pridané: 13. apríla 2018

GoPro Battery Life Comparison: HERO 2018 vs HERO5 Black vs HERO6 Black - YouTube

Porovnali sme výdrž batérie medzi HERO 2018, HERO5 Black a HERO6 Black. Nastavenie sme zvolili 1080p/50fps a mali sme zapnutú stabilizácia obrazu. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=13978

Pridané: 30. marca 2018

GoPro HERO 2018 vs HERO6 Black - YouTube

Pozrite si porovnanie kamier GoPro HERO (2018) a HERO6 Black. Kamery majú medzi sebou cenový rozdiel 200€. Oplatí sa priplatiť? To všetko sa dozviete vo videu.

Overený zákazník TPD.sk

Overený zákazník SmartWear.sk

Pridané: 26. marca 2018

Zakúpený v SmartWear.sk

• Výborný obraz a stabilizácia

Overený zákazník Agem Computers s.r.o.

Pridané: 13. februára 2018

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

4K Video

Pridané: 9. februára 2018

HERO6 Black - ukážka stabilizácie - YouTube

Pozrite si krátku ukážku ako pracuje stabilizácia v kamere GoPro HERO6 Black! Pokojne sa zastavte a kameru si môžete vyskúšať. Po dohode Vám ju vieme aj zapožičať :-) Viac info: http://bit.ly/2ySY4T7

Pridané: 6. februára 2018

Porovnanie záberov pod vodou - GoPro HERO6 Black vs HERO5 Black - smartwear.sk

Neviete sa rozhodnúť medzi HERO6 Black a HERO5 Black? Mrknite si porovnávacie video, ktoré Vám pomôže rozhodnúť sa :-)

Pridané: 25. januára 2018

HERO6 Black - ukážka stabilizácie - YouTube

Krátka ukážka ako pracuje vstavaná stabilizácia v kamere GoPro HERO6 Black. Viac o kamere na: http://smartwear.sk/?s=hero6+black

Overený zákazník sportovekamery.eu

Gabriela

Pridané: 12. januára 2018

Zakúpený v sportovekamery.eu

zvuk obraz

Pridané: 14. decembra 2017

Porovnanie GoPro kamier: HERO6 Black vs HERO5 Black - smartwear.sk

Neviete sa rozhodnúť medzi GoPro HERO6 Black a HERO5 Black? Mrknite na naše video, ktoré Vám môže pomôcť rozhodnúť sa :-)

Overený zákazník sportovekamery.eu

Tomáš

Pridané: 8. decembra 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Stabilizácia obrazu je fakt dobrá.
  • Lepší dynamický rozsah oproti predchádzajúcim kamerám.
  • Lepšie podanie farieb.
  • Páči sa mi menu (keď porovnávam s GoPro 4, ktorú som mal predtým).
  • Zvuk je slabší (oproti GoPro 4), ale predpokladám, že to je na úkor vodotesnosti do 10 metrov.
  • Kamera zamrzla, hneď ako som ju 1. krát skúšal. Spravil som upgrade firmwaru a odvtedy všetko funguje.

Dosť drahá záležitosť, ale kto na to má, určite nebude ľutovať. Ešte som nemal moc času poriadne otestovať, ale zatiaľ som veľmi spokojný.

Pridané: 2. novembra 2017

HDR fotografie v kamere GoPro HERO6 Black - smartwear.sk

Kamera GoPro HERO6 Black obsahuje nový režim pre fotografie – HDR (High Dynamic Range). Táto funkcia umožňuje zachytiť viac snímok rôznej expozície a spojiť ich do jednej správne exponovanej fotografie. Výsledkom sú krajšie a svetlejšie fotografie. My sme skúšali túto funkciu a musíme uznať, že fotografie vyzerajú omnoho lepšie. Všetky fotografie v plnej kvalite si môžete stiahnuť v článku :-)

Pridané: 2. novembra 2017

Vyskúšajte si spomaliť video z GoPro HERO6 Black - 1080p/240fps | Sťahujte zadarmo - smartwear.sk

Kamera GoPro HERO6 Black obsahuje video režim 1080p/240fps. Takto nasnímané video ide spomaliť až na 12.5% celkovej rýchlosti. Stiahnite si "surové" video a skúste si ho spomaliť. Link nájdete v článku na SmartWear.sk.

www.letemsvetemap...

Pridané: 28. októbra 2017

Recenze GoPro HERO6: malá, ale šikovná!

Jak jsem již zmínil v nadpisu, kamera je bezesporu malá, ale šikovná. Integrace s aplikací je jedná z nejsilnějších stránek nového GoPra. Dále bych rád vyzdvihnul opravdu kvalitní stabilizaci videa (o čemž nás přesvědčil i Adam Jeřábek) a lepší, než průměrné záběry ve tmě. Kdybych na této kameře mohl změnit jednu jedinou věc, tak je to větší baterie. Aktivní displej si kus výdrže ukousne a ve výsledku vám zbude cca hodina na záběry se střídavě zapnutým a vypnutým displejem, což není moc. Kdybych měl této malé, šedé krabičce udělit hodnocení od 1 do 10, zasloužila by si ode mě 9 bodů.

Celá recenzia na www.letemsvetemap...

Pridané: 26. októbra 2017

GoPro HERO6 Black - Rozbalenie - YouTube

Prinášame vám rozbalenie kamery GoPro HERO6 Black. Viac na SmartWear.sk: http://smartwear.sk/?p=12218

www.svetandroida.cz

Pridané: 14. októbra 2017

GoPro Hero 6 vypadá stejně jako předchůdce, je ale 2x rychlejší (video)

Navenek ale nepoznáte zhola nic. GoPro sází na stejnou konstrukci jako u předchozího modelu, jen obměnilo útroby. Díky tomu zůstává dotykový 2″ displej, přední informační displej a voděodolná konstrukce do hloubky 10 metrů. Společnost posílila konektivitu podporou 5GHz WiFi sítě, díky čemuž lze videa z kamery rychleji nahrávat přímo do mobilního telefonu a následně sdílet třeba na sociální sítě.

Celá recenzia na www.svetandroida.cz