Recenzie GoPro HERO6 Black Edition

Overené recenzie GoPro HERO6 Black Edition

Overený zákazník Agem Computers s.r.o.

Pridané: 13. februára 2018

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

4K Video

Pridané: 9. februára 2018

HERO6 Black - ukážka stabilizácie - YouTube

Pozrite si krátku ukážku ako pracuje stabilizácia v kamere GoPro HERO6 Black! Pokojne sa zastavte a kameru si môžete vyskúšať. Po dohode Vám ju vieme aj zapožičať :-) Viac info: http://bit.ly/2ySY4T7

Pridané: 6. februára 2018

Porovnanie záberov pod vodou - GoPro HERO6 Black vs HERO5 Black - smartwear.sk

Neviete sa rozhodnúť medzi HERO6 Black a HERO5 Black? Mrknite si porovnávacie video, ktoré Vám pomôže rozhodnúť sa :-)

Pridané: 25. januára 2018

HERO6 Black - ukážka stabilizácie - YouTube

Krátka ukážka ako pracuje vstavaná stabilizácia v kamere GoPro HERO6 Black. Viac o kamere na: http://smartwear.sk/?s=hero6+black

Gabriela

Overený zákazník Extreme Digital zRt

Jo Mo

Pridané: 18. decembra 2017

Zakúpený v Extreme Digital zRt

Tento kúsok som mal vyhliadnutý už dávno a objednával som ho pre syna ( a aj seba :-) ) ako vianočný darček. Takže recenzia až po vybalení a pár týždňoch používania :-)

Pridané: 14. decembra 2017

Porovnanie GoPro kamier: HERO6 Black vs HERO5 Black - smartwear.sk

Neviete sa rozhodnúť medzi GoPro HERO6 Black a HERO5 Black? Mrknite na naše video, ktoré Vám môže pomôcť rozhodnúť sa :-)

Tomáš

Pridané: 8. decembra 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Stabilizácia obrazu je fakt dobrá.
  • Lepší dynamický rozsah oproti predchádzajúcim kamerám.
  • Lepšie podanie farieb.
  • Páči sa mi menu (keď porovnávam s GoPro 4, ktorú som mal predtým).
  • Zvuk je slabší (oproti GoPro 4), ale predpokladám, že to je na úkor vodotesnosti do 10 metrov.
  • Kamera zamrzla, hneď ako som ju 1. krát skúšal. Spravil som upgrade firmwaru a odvtedy všetko funguje.

Dosť drahá záležitosť, ale kto na to má, určite nebude ľutovať. Ešte som nemal moc času poriadne otestovať, ale zatiaľ som veľmi spokojný.

Pridané: 2. novembra 2017

HDR fotografie v kamere GoPro HERO6 Black - smartwear.sk

Kamera GoPro HERO6 Black obsahuje nový režim pre fotografie – HDR (High Dynamic Range). Táto funkcia umožňuje zachytiť viac snímok rôznej expozície a spojiť ich do jednej správne exponovanej fotografie. Výsledkom sú krajšie a svetlejšie fotografie. My sme skúšali túto funkciu a musíme uznať, že fotografie vyzerajú omnoho lepšie. Všetky fotografie v plnej kvalite si môžete stiahnuť v článku :-)

Pridané: 2. novembra 2017

Vyskúšajte si spomaliť video z GoPro HERO6 Black - 1080p/240fps | Sťahujte zadarmo - smartwear.sk

Kamera GoPro HERO6 Black obsahuje video režim 1080p/240fps. Takto nasnímané video ide spomaliť až na 12.5% celkovej rýchlosti. Stiahnite si "surové" video a skúste si ho spomaliť. Link nájdete v článku na SmartWear.sk.

www.letemsvetemap...

Pridané: 28. októbra 2017

Recenze GoPro HERO6: malá, ale šikovná!

Jak jsem již zmínil v nadpisu, kamera je bezesporu malá, ale šikovná. Integrace s aplikací je jedná z nejsilnějších stránek nového GoPra. Dále bych rád vyzdvihnul opravdu kvalitní stabilizaci videa (o čemž nás přesvědčil i Adam Jeřábek) a lepší, než průměrné záběry ve tmě. Kdybych na této kameře mohl změnit jednu jedinou věc, tak je to větší baterie. Aktivní displej si kus výdrže ukousne a ve výsledku vám zbude cca hodina na záběry se střídavě zapnutým a vypnutým displejem, což není moc. Kdybych měl této malé, šedé krabičce udělit hodnocení od 1 do 10, zasloužila by si ode mě 9 bodů.

Celá recenzia na www.letemsvetemap...

Pridané: 26. októbra 2017

GoPro HERO6 Black - Rozbalenie - YouTube

Prinášame vám rozbalenie kamery GoPro HERO6 Black. Viac na SmartWear.sk: http://smartwear.sk/?p=12218

JVC GZ-RX645

JVC GZ-RX645