Recenzie GoPro HERO7 Black Edition

Overený zákazník Prolaika

Stanislav Holota

Pridané: 18. februára 2019

Zakúpený v Prolaika

• stabilizacia obrazu pri video, super :)

Pridané: 9. januára 2019

Telemetrické údaje už aj cez Android smartfón | GoPro - YouTube

Spoločnosť GoPro vydala aktualizáciu pre ich aplikáciu na operačnom systéme Android. Update prináša rôzne vylepšenia a opravu chýb, ale tou najpodstatnejšou novinkou je možnosť pridávať telemetrické údaje! Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=17529

Pridané: 29. decembra 2018

• skutocne super stabilizacia
  • slabsia vydrz baterie

BN

Pridané: 30. novembra 2018

• zatiaľ najlepší GoPro
  • nemám

konečne GoPro je v základnej výbave vodotesný
dobrý antivibračný systém

Pridané: 25. novembra 2018

Veľmi dobre

Pridané: 20. novembra 2018

HERO6 Black vs HERO7 Black | Porovnanie GoPro kamier - YouTube

Porovnali sme vlajkovú loď GoPro HERO7 Black s jej predchodcom HERO6 Black. Viac testov kamery HERO7 Black nájdete na https://smartwear.sk/?p=16966

Rastislav Kubányi

Pridané: 16. novembra 2018

(Upravené 16. novembra 2018)

• Dokonalý videozáznam 4K 60fps s funkciou Hypersmooth
  • Kvalitné hlasové ovládanie (rozumie všetky pokyny)
  • Vodotesnosť 10 m
  • Kvalitne fotí
  • Time Warp
  • Pre nováčika zložitejšie ovládanie na pochopenie
  • Prepojenie s telefónom a následné aktualizácie
  • Je potrebné si kúpiť hneď SD kartu (rozumej žiadna interná pamäť)
  • Slabšia výdrž batérie.

Celkovo je to perfektná akčná kamera. Je moja prvá z rady GoPro teším sa na nové zážitky. Samozrejme je dosť drahá, ale kto chce kvalitné videá z cestovania a krásne širokouhlé fotky neváhajte siahnuť po tejto kamere. Treba počítať s vysokými nákladmi na príslušenstvo, ale existujú aj lacnejšie neoriginálne príslušenstvo, ktoré rovnako dobre poslúži. Odporúčam dokúpiť náhradnú batériu. Kamera vydrží v plnom nasadení zhruba 2 hodiny.

Pridané: 14. novembra 2018

Popísanie menu v kamere GoPro HERO7 Black - YouTube

Celú recenziu a viac testov nájdete v našom článku: https://smartwear.sk/?p=16966 Pokojne sa pýtajte. Budeme sa snažiť Vám poradiť :-)

Pridané: 8. novembra 2018

Ako spojiť GoPro HERO7 Black s mobilným telefónom | Videonávod - YouTube

Krátky návod o prepojení kamery GoPro s mobilným telefónom. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=16966

Pridané: 30. októbra 2018

Ktorú kameru GoPro HERO7 si kúpiť? White, Silver alebo Black? - YouTube

Neviete sa rozhodnúť, ktorú kameru z modelovej rady HERO7 Black si kúpiť? Pozrite si naše video. Viac info o kamerách GoPro nájdete na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=16966

Pridané: 30. októbra 2018

GoPro HERO7 Black - podrobná recenzia - YouTube

Prinášame Vám podrobnú recenziu vlajkovej lodi od spoločnosti GoPro – HERO7 Black. Túto kamerku sme testovali vyše mesiaca a všetky naše poznatky sme zhrnuli do 24 minútového videa. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=16966

Pridané: 21. októbra 2018

Test živého vysielania cez kameru GoPro HERO7 Black | Časť 1. - YouTube

Testovali sme priamy prenos z kamery HERO7 Black na sociálnu sieť YouTube. Viac v našom článku na https://smartwear.sk/?p=16898

Jaro

Pridané: 15. októbra 2018

(Upravené 15. októbra 2018)

+kvalitný ostrý obraz

Overený zákazník Prolaika

Joe Joe

Pridané: 15. októbra 2018

Zakúpený v Prolaika

• 4k 50p, a naviac možnosť LOG priestoru. Skvelý hyper stabilizátor. S predlžovacím 3-WAy ramenom za 72.-€ možno realizovať zábery ako zo SteadiCamu. Šum primeraný veľkosti čipu. Pre exteriérové zábery v jazde a chôdzi úžasné riešenie.
  • Poznateľný a pomerne značný blokový šum nad 1600 ASA, odstrániť sa dá v pokročilých softvérových nástrojoch typu NeatVideo.

Za tú cenu prijateľné riešenie aj pre poloprofi a profi účely tam, kde sa nedá veľkou kamerou dostať. Pre amatéra je GoPro 7 určite ideálnym nástrojom, len cena príslušenstva je trochu - asi tak 2.5 x premrštená.
Kamierka samotná za tú cenu stojí.
Odporúčam cyklistom aj skejťákom.

Pridané: 12. októbra 2018

Rozbalenie GoPro HERO7 Black - YouTube

Rozbalili sme novinku GoPro HERO7 Black. Na recenzii pracujeme! Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=16743

Overený zákazník SmartWear.sk

Dodo

Pridané: 5. októbra 2018

Zakúpený v SmartWear.sk

Je to špičková kamera a hypesmooth je fakt mega stabilizácia. Škoda že nie funkčná pri všetkých rozlíšeniach.

Overený zákazník SmartWear.sk

Pridané: 5. októbra 2018

Zakúpený v SmartWear.sk

• 4k60fps - stabilizácia
  • GoPro není čo dodať
  • Žiadna

Potreboval som kompaktný foťák na dovolenky a športy. Zrkadlovka bola fajn ale dosť ma obmedzovala. Škoda len že nemá stabilizáciu na 2k120fps.

HERO7 Black - ukážka TimeWarp Video - YouTube

TimeWarp je nová funkcia, s ktorou prišla kamera GoPro HERO7 Black. Ide o Time Lapse video (časozber), ktoré je stabilizované priamo v kamere. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=16625

GoPro HERO7 Black u SmartWear.sk - pýtajte sa! - YouTube

Začali sme testovať kameru GoPro HERO7 Black. Ak máte nejaké otázky pokojne sa pýtajte. Kamera je u nás rozbalená, tak sa môžete aj zastaviť a obzrieť si ju. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=16743

smartwear.sk

Čo je HyperSmooth v kamere GoPro HERO7 Black? - smartwear.sk

HyperSmooth je názov reprezentujúci nový level elektronickej stabilizácii obrazu (EIS) v kamere GoPro HERO7 Black. Spoločnosť GoPro tvrdí, že ide o stabilizáciu na úrovni mechanického gimbalu. Áno, popravde táto stabilizácia pracuje veľmi dobre a naozaj to používanie kamier GoPro posúva opäť na vyšší level. Viac na https://smartwear.sk/?p=16593

Celá recenzia na smartwear.sk

Pridané: 1. októbra 2018

GoPro HERO7 Black - prvé dojmy

Ako autorizovaný predajca značky GoPro sme mali možnosť zúčastniť sa školenia na novú modelovú radu GoPro HERO7. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=16706