Recenzie LAMAX X10 Taurus

Najprínosnejšie kritické recenzie

(11 z 21 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie LAMAX X10 Taurus

Pridané: 26. októbra 2018

Zakúpený v OKAY.sk

• Kamera po prvom pouziti zamrzla a nedala sa vobec vypnut. Len vybratim baterie. Po naslednom zapnuti kamera znova zamrzla. Az som musel produkt vratit. Neviem, mozno som len narazil na jeden z mala kazovych vyrobkov. Dispej prehrieva. Pri vsetkej ucte k obchodu (pretoze vratenie produktu a komunikacia, prebehla bez problemov),ja by somuz do Lamaxu nesiel.

Justi

Pridané: 25. septembra 2018

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

• ovládanie aj z mobilu aj z náramku
  • príslušenstvo

Mega kamera, svoje povinnosti si spraví viac než dobre

Overený zákazník KameryNaŠport.sk

Pridané: 23. septembra 2018

Zakúpený v KameryNaŠport.sk

Dobrá cena veľké príslušenstvo v cene

Overený zákazník Amio.sk

Zajac

Pridané: 5. júla 2018

Zakúpený v Amio.sk

• 4k
  • wifi
  • celkom rýchlo sa vybije, ale v balení je druhá baterka takže ok

Vyskúšaná viac krát, funguje bez problémov. Software je plynulý a stabilný čo človek ocení pri natáčani :)

Pridané: 24. júna 2018

• Splna co som cakal.

Peter

Pridané: 23. februára 2018

Este som ho nemal cas odskusat ho v terene.

Pridané: 1. februára 2018

Zakúpený v OKAY.sk

Mám ho krátko na hlbšie hudnotenie treba čas

Oskár

Pridané: 30. januára 2018

• veľa doplnkového príslušenstva
  • kvalitné spracovanie a materiály
  • diaľkové ovládanie
  • stabilizácia obrazu
  • 4K video

celkovo veľmi dobrá kamera s kvalitným videom

Pridané: 25. januára 2018

Eliáš

Pridané: 21. decembra 2017

• veľa príslušenstva

Dobré je že kamera natáča v 4K, predtým som natáčal len do fullHD takže je to pre mňa nová skúsenosť a zatiaľ je to perfektné :) stabilizácia obrazu dodáva kamere šmrnc. Obraz je veľmi ostrý a má živé farby.

Overený zákazník Alemat.sk

Marci

Pridané: 25. septembra 2017

Zakúpený v Alemat.sk

• perfektný obraz
  • výborná stabilizácia

určite by som ju kúpila znova keby som sa mala vrátiť v čase :) nenapadá mi nič na čom by som si u nej mohla sťažovať

Pridané: 5. septembra 2017

Zakúpený v MP3.sk

Produkt bol chybný od výroby nevedel natáčať biele predmety ale v obchode mi tovar hneď vymenili za nový kus.

Julies

Pridané: 31. augusta 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Výborné príslušenstvo, 2 baterky, Výborná kamerka za takú cenu.

Norbert Huhn

Pridané: 26. júla 2017

• great overall
  • case too sensitive and broke too easy

Overený zákazník 0promile.sk

Benjamín V.

Pridané: 26. júla 2017

Zakúpený v 0promile.sk

• možnosť aj Wi-Fi aj BT prepojenia
  • kvalitná stabilizácia

Po zopár prvých použitiach môžem povedať, že som nezaznamenal žiadne problémy, či už s kvalitou videa, softwarom alebo konštrukciou. Čo sa týka tej konštrukcie, musím pochváliť materiály, ktoré vyzerajú byť pevné a kamera teda nepôsobý lacne. Inak k videu nemám absolútne žiadne výhrady, krásne fullHD aj 4K záznami. Za tú cenu určite parádna voľba.

JeezyJ

JeezyJ

Pridané: 15. júla 2017

Lamax X10 Taurus - rozbalení, představení, test

Ukázka obsahu balení, představení kamery a video test.

Tongy

Pridané: 12. júla 2017

(Upravené 12. júla 2017)

Zakúpený v MP3.sk

• pouzivam na motorke a stabilizacia je neskutocne vykonna.
  • potrebna aktualizacia softveru.

Overený zákazník BONUSKO

Z. Gaydos

Pridané: 28. júna 2017

Zakúpený v BONUSKO

• široký uhol záberu
  • nativné 4k
  • veľké množstvo príslušenstva v balení

Kameru som si kúpil už dávnejšie a stihol som ju otestovať už viackrát. Zvláda natáčať v perfektnej kvlite aj na horách, kde sa slnko odráža od snehu, ale aj v horších svetelných podmienkach, kde je toho svetla pomenej. Vo vodeodolnom púzdre natáča kvalitné zábery aj pod vodou. Celkovo som teda spokojný, a tak skoro ju meniť určite nebudem.

Katka

Pridané: 9. marca 2017

Zakúpený v MP3.sk

• kvalita obrazu a celkovo pekný dizajn kamerky
  • veľa príslušenstva v balení
  • celkom dobre nahráva aj zvuk
  • rôzne nastavenia efektov a rozslìšení,kt.si každý prispôsobí sebe
  • bluetooth spárovanie s ovládačom
  • výdrž batérie
  • cena kamery
  • Nepáči sa mi, že vždy keď kameru prepojím cez wifi s aplikáciou Lamax 3.0 kamera zamrzne nedá sa nič stláčať ani nič.Iba vybrať baterku a vložiť naspäť pomáha.

Nemám nijaké veľkè výhrady. S kamerou som spokojná,čo som čakala to robí.Za tú cenu určite odporúčam!

Mrož

Pridané: 14. januára 2017

• Video sa po pár sekundách samo vypne. Nenatočil som dlhšie ako minutové video. Taktiež mrzne.
  • Produkt dorazil už so zlomenou súčiastkou. O tejto vade však výrobca evidentne vie pretože poslal aj náhradnú a papierik, v ktorom sa ospravedlňuje za túto vadu + claim code na nejaký doplnok.

Chybou bolo kúpiť si túto kameru bezprostredne pred dovolenkou a nevyskúšať ju. Až na dovolenke som zistil, že po čase záznam sám od seba vypína. Myslel som, že mám natočených niekoľko minút a v skutočnosti to bolo niekoľko sekúnd. Aj s vedomím tejto vady som počas dovolenky natáčal ďalej, je to však príšerne otravné neustále kontrolovať či to ešte točí alebo nie. Navyše zvykne aj zamrznúť. Čiže aj keď viete, že sa to samo vyplo a chcete točiť ďalší shot tak to jednoducho nejde.

Reakcia značky  LAMAX

ďakujeme za Vašu podnetnú spätnú väzbu, veľmi si ju ceníme. Bohužiaľ sme v niektorých kusoch prvej série X10 naozaj zaznamenali problémy, ktoré sa viazali práve k tejto zlomenej súčiastke (fast plug-in). Tieto problémy sú už v súčasnosti vyriešené. Veľmi sa za to ospravedlňujeme.
Vypínanie videí po kratšej dobe je pravdepodobne spôsobené použitím nevhodnej Micro SD karty. Pre 4K a ďalšie videá s veľkým dátovým tokom sú v príručke kamery X10 Taurus doporučené karty Micro SDHC a SDXC Class 10 s označením UHS-I U3. Pri použití niektorých slabších kariet UHS-I U1 môže dôjsť práve k Vami popísaným problémom.
Tým LAMAX

LAMAX X10.1