Recenzie Lamax X8.1 Sirius

Pridané: včera, 10:11

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

• predný displej
  • kvalitné zvukové nahrávky
  • pribalené príslušenstvo aj s náhradnou batériou

Mám za sebou už nejaké akčné kamery, a musím povedať, že táto je asi najlepšia akú som kedy mal. Stabilizácia je super a spolu so 4K rozlíšením robí krásne video. Aplikácia je dobre vyriešená, je prehľadná a výborne komunikuje s kamerou.

Overený zákazník LAMAX-Electronics.com

katka

Pridané: 18. januára 2018

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

• dobré fotky
  • kvalitné video

Dobre sa ňou narába aj keď ju ovládam cez aplikáciu, na tom pohorí veľa kamier ale táto má super spracovanú aplikáciu na mobil. Natáča úplne bezchybné video nakoľko je v nej zabudovaná stabilizácia a tá tomu dáva úplne iný rozmer :)

Overený zákazník www.kamerypresport.sk

MilošR.

Pridané: 9. januára 2018

Zakúpený v www.kamerypresport.sk

• dva displeje
  • stabilizátor obrazu

Veľmi sa mi páči kopa využiteľného príslušenstva v balení, fakt keby som mal všetko dokupovať tak sa to mnohonásobne predraží. Inak video je úplne v pohode, bez problémov natáča do všetkých rozlíšení ktoré uvádza výrobca.

www.gamesite.sk

Pridané: 29. novembra 2017

LAMAX X8.1 SIRIUS - Recenzia

Akčná Kamera Lamax X8.1 SIRIUS poslúži ako veľmi dobrý spoločník pri extrémnych športoch, ale aj na rodinných dovolenkách pri mori. Kamera sa jednoducho obsluhuje a za nízku cenu dostanete primerane slušný obraz a dostatok príslušenstva na prichytenie kamery takmer k čomukoľvek. Odporúčam ju každému, kto má záujem kúpiť si akčnú kameru s dobrým obrazom a nechce minúť stovky eur.

Celá recenzia na www.gamesite.sk

Niceboy VEGA 5 pop