Panasonic HC-VX980

495 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Megapixel

Info v obchode5,4 €100 % • 563 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma100 % • 2 296 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode2,4 €95 % • 86 147 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantZdarma97 % • 1 190 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Typ záznamu videokamery

• Nočné videnie
    • Dotykový displej
    • HDR
    • Slabá výdrž dodávanej batérie

Videokameru používam len krátko ale vyzerá byť dobrá.Na moje potreby mi postačuje.Má veľa funkcií, je ľahká a dobre sa drží v ruke.

• , zakúpené v Alza.sk

3 "
Typ snímača
MOS
4K

Tento kompaktný kamkordér od spoločnosti Panasonic nahráva snímky v rozlíšení 4K, čo predstavuje štvornásobok rozlíšenia Full HD. To znamená, že v každej situácii snímania dokážete zaznamenať detailné a realistické scény. Režim fotografií s rozlíšením 4K umožňuje zachytiť pôsobivé statické snímky špeciálnych alebo jedinečných okamihov s rozlíšením 4K. Vďaka technológii automatického zaostrovania od spoločnosti Panasonic s vysokou rýchlosťou a presnosťou dokáže zábery s rozlíšením 4K poľahky zhotovovať ktokoľvek.

S funkciou plynulého približovania môžete plynule približovať obraz bez toho, aby došlo k rozmazaniu. Zároveň možno poľahky priblížiť zobrazenie objektu, ktorý sa nachádza mimo stredu, a to bez zmeny uhla fotoaparátu.

Vychutnajte si tiež plynulé a presné panorámovanie – stačí vybrať počiatočný a koncový bod.

Môžete vybrať sledovanie konkrétnej osoby v rámci videa a kamkordér bude automaticky udržiavať objekt v ploche s výrezom.

Automatické nastavenie polohy orezávania umožňuje kompenzovať otrasy dokonca aj po ukončení snímania. Výsledkom je stabilnejší a čistejší záznam.

Pozoruhodný objektív LEICA Dicomar okrem vykresľovania ostrého obrazu vytvára jemné rozdiely a odtiene, ktorými sú objektívy LEICA preslávené, a zároveň minimalizuje výskyt násobných obrazov a nežiaduceho rozptylu svetla.

Pokročilý snímač BSI s približne 8 miliónmi efektívnych pixelov zvyšuje rýchlosť čítania záznamu, čím potláča skreslenie a zabezpečuje verné vykreslenie scény.

Vysokorýchlostný a veľkokapacitný integrovaný obvod procesora Crystal Engine 4K spracúva obrovský objem údajov 4K rýchlo a presne a zároveň znižuje šum.

Funkcia Level Shot automaticky zisťuje a opravuje naklonenie snímok, takže môžete snímať úplne bez starostí. Nastavenie možno upraviť v troch úrovniach – vypnuté, normálne, silné* – podľa podmienok snímania.

* Nie je k dispozícii v režime 4K.

Stabilizátor HYBRID O.I.S.+ používa päťosovú korekciu na dôkladné potlačenie rozmazania spôsobeného neželanými otrasmi – či už snímate širokouhlým objektívom alebo s veľkým priblížením. To umožňuje zachytávať ostré, jasné snímky vo formáte 4K a v iných formátoch takmer v každej snímanej situácii.

Vychutnajte si nový štýl snímania, ktorý umožní obohatiť vaše videá o ďalšie emócie. Pomocou rozhrania Wi-Fi môžete pripojiť až tri smartfóny a na dva z nich nahrávať súbežne záznam vo vedľajších oknách. Tieto obrazy vo vedľajších oknách možno navzájom vymieňať a taktiež možno prepínať ich polohy zobrazenia. Vďaka tomu môžete snímať z viacerých uhlov a pohľadov s cieľom dosiahnuť vyšší emocionálny účinok.

Poznámka: Táto funkcia nie je k dispozícii v režime 4K ani v režime 24p.

Vychutnajte si ostrejšie a čistejšie videá vďaka funkcii videosekvencie s vysokodynamickým rozsahom (HDR). Táto funkcia kombinuje dve snímky s rôznymi expozíciami, čím potláča preexponované presvetlené časti a zablokované tiene. Dokonca aj v náročných podmienkach snímania, napríklad pri protisvetle, môžete poľahky zaznamenávať prirodzené videá s vynikajúcou gradáciou. Samostatné tlačidlo HDR umožňuje v prípade potreby rýchlo meniť režimy.

Poznámka: Táto funkcia nie je k dispozícii v režime 4K ani v režime 24p.

Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 66 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant10,26 €100 % • 232 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Alza.sk

• Je super.

• WIFI, nočné videnie, nízka spotreba
    • prepínanie foto a video na displeji
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 2 týždňov • 1 variant10,26 €100 % • 232 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

V tejto cenovej kategórii je to výborná kamera.

• neskutočný obraz v 4K rozlíšení, jednoduché ovládanie,
    • treba kúpiť veľké SD kartu, určite viac ako 64 GB, lebo ju budete mať stále plnú a potrebujete to niekde ukladať , ideálny je extérny disk 2TB
    • všetko sa dá podľa českého návodu perfektne nastaviť. Je to písané pre "jednoduché" osoby.
    • dostal som v cene produktu aj druhú náhradnú baterku, ktorá je silnejšia ako u obdobného produktu SONY,
    • má len české menu a nie slovenské, ale mi je to jedno, nakoľko som čechoslovák.
    • 4K záznam Vám zaberá obrovském množstvo dát a tak je lepšie zvoliť formát AVCHD. 4K záznam o dĺžke 40 sekúnd Vám zaberie viac ako 300 MB. je to masaker. Potrebujete veľké uložisko !!!

Som rád, že som si kúpil Panasonic a nie SONY, má lepšiu optiku, dizajnovo je výborná, a dobre sa drží v ruke. Popruh si musíte nastaviť na svoju ruku, podľa jej veľkosti.

Som veľmi spokojný.

• Podľa očakávania
  • , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

oboznamujeme sa s kamerou a tak nepredbiehajme...

• , zakúpené v FOTO-VIDEO-SHOP

• tovar príde na čas a e kvalitný
    • kvalita obrazu
    • funkcie, nastavenia - za tu cenu obmedzene

Kvalita obrazu na 4K super, to bol hlavny dovod kupy. Ale inac na tu cenu - funkcie ako pre amaterskych amikov, oproti starsim modelom takmer ziadny pokrok.
    Tlacitka na boku: - HDR -ja nepotrebujem, lebo na 4K HDR nejde. Wifi -neslo mi poslat subor cez wifi do PC. Hlavne ze tam funguje baby monitor. Dalej tlaciko play, on/off - to je vsetko. Bieda. Cudujem sa ze tam nedali pre amikov facebook. (v preklade kniha ksichtov)
    Keby tam bolo radsej dolezita vec -ako kvalita zaznamu, Pre rec (pri sportovej scene nie je cas na preklikavanie sa cez displej), fade, backligh compensation (tiez je to nepohodlne cez displej).
    Tlacitko camera function vpredu -vyzera to pekne, ale je to len pre fotak. Dost zbytocna vec, keby sa k tomu dali pridelit viacere funkcie, napr. zoom by sa mi tam hodil -bol by plynulejsi ako horny tlacitkom. A ked uz je to pre fotak, co tak zmena ISO keby tam bola.
    Funkcia Slide show - no tu sa mi nepacia dve veci - neda sa nastavit interval automatickeho fotenia, dalej neda sa vypnut displej ked fotim napr. raz za 5 minut, Kamera sa da sice dat do pohot.rezimu ale zoom sa nastavi do zakladanej polohy vtedy,a treba sa zakazdym triafat do povodneho zoomu -skor trafi slak cloveka.
    Slak ma trafil , ked som zistil ze nema vnutornu pamat, ale moja chyba, nevsimol som si * v manuali