Recenzie SJCAM sj5000X Elite

(15 z 16 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

som velmi spokojný s kamerou ,ktorá môže smelo konkurovat iným velkým značkám Zobraziť celú recenziu

Overené recenzie SJCAM sj5000X Elite

Overený zákazník sportovekamery.eu

silvia

Pridané: 5. júla 2018

Zakúpený v sportovekamery.eu

• výborná kvalita videa aj fotiek, ovládanie cez mobil
  • chýba návod v sj

Overený zákazník sportovekamery.eu

Pridané: 1. júla 2018

Zakúpený v sportovekamery.eu

Vsetko bolo super, neocakaval som ze dorucia zasielku velmi rychlo.

Dakujem.

Overený zákazník Quito.sk

Pridané: 10. augusta 2017

Zakúpený v Quito.sk

• Cena / kvalita
  • Chýba drziak do ruky ( plavak)

Pomerne jednoduchá obsluha, celkom kvalitné zábery foto aj video pod vodou aj mimo.

Overený zákazník www.sportove-kamery.sk

Paľo

Pridané: 13. júla 2017

Zakúpený v www.sportove-kamery.sk

Trošku sklamanie.. obraz aj pri zapnutom OIS na riadidlách motocykla dosť trasie.

Overený zákazník www.sportove-kamery.sk

Patrik Žec

Pridané: 16. júna 2017

(Upravené 16. júna 2017)

Zakúpený v www.sportove-kamery.sk

• Dostačujúci 2" veľký displej
  • Dobrá kvalita záznamu (najlepšie je používať Full HD 1080p 60fps) 1hod = 12,7 GB ) alebo HD 720p 60fps 1hod= 9,35 GB
  • Bezdrôtové ovládanie kamery cez Wi-Fi mobilom (vhodné napríklad keď ju máte na prilbe)
  • Podporuje až 128 GB MicroSD karty (ja používam SanDisk Ultra Micro SDXC karta 64GB Class UHS-I)
  • gyroskop (ten nepoužívam lebo potom akoby video trochu plávalo ale môže to byť užitočná keď chcete eliminovať otrasy vo videu)
  • Dosť príslušenstva v balení (prípadne je možné lacno dokúpiť z eBayu či AliExpressu)
  • V balení sú náhradné zadné dvierka, ktoré nie sú vodotesné ale majú po bokoch diery aby bol lepší zvuk. Tieto dvierka idú sa dávajú ťažko dole tak som ich radšej nasilu nedemontoval. Aj keď podľa videí by to malo ísť ťažko len prvý krát. (YouTube: sjcam back door)

Super kamera za dostupnú cenu s dostatočnou kvalitou snímania obrazu, nemôžem porovnať s inou keďže toto je moja prvá športová/akčná kamera.
Kameru som kupoval hlavne na natáčanie videí jazdy na motorke v lese a na lúkach a občas na nakamerovanie jazdy autom. https://www.youtube.com...
Aj keď má kamera dosť príslušenstva, odporúčam dokúpiť z AliExpressu: sjcam accessories, napríklad head strap (čelenka), chest strap, suction cup do auta na čelné okno, flat & curved adhesive mounts, floaty bobber (plavám na vodu), monopod (selfie tyčka)

Spravil som aj videorecenziu

Kameru som kúpil v obchode, ktorý som našiel tu cez Heuréku: www.sportove-kamery.sk

Overený zákazník OKAY.sk

Oto

Pridané: 27. marca 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Veľa muziky za priateľnú cenu. Rozhodne odporúčam
  • Nič

Vysoká spokojnosť. Vyrovná sa kvalitou videí a fotiek k drahšej konkurencii.

Pridané: 20. marca 2017

• výdrž

Overený zákazník Quito.sk

Martin H

Pridané: 5. marca 2017

Zakúpený v Quito.sk

• Cena, kvalita
  • Nič

Dobrá kamerka s množstvom príslušenstva za prijateľnú cenu.

Overený zákazník Omniashop.sk

V tejto cene sa da vyberat iba medzi gi2 alebo 5000x elite

JAN SANTORIS

Pridané: 17. augusta 2016

Zakúpený v spionsvet.sk

• skutočne výborná kamera ,po doručení som ju testoval a skúšal 7 dní v jednom kuse...natočil som vela materialu a skúšal všetky možné nastavenia ...
  • ...nastavit+založit kartu 32 gb z rýchlostou 90/95 zápis/čítanie a potom sa dejú veci ...vo Full HD pri 60 fps a individuálnych nastaveniach/každý máme iné oko...funguje perfektne.
  • ...velký display+super fungujúci Gyroskop+ prislušenstvo ku kamere robí z tejto kamery velmi kvalitného pomocníka na zaznemnanie zážitkou všeho druhu
  • ...používam na motorku,rodina atd
  • ...doporučujem

som velmi spokojný s kamerou ,ktorá môže smelo konkurovat iným velkým značkám

www.digitalnikame...

Pridané: 11. apríla 2016

SJCAM SJ5000X Elite: konkurence pro GoPro (recenze)

Nevyšší model od SJCAM nabízí video v rozlišení UltraHD, stabilizaci videa pomocí gyroskopu nebo velký 2“ displej. Jak si outdoorová kamera SJ5000X Elite vedla v našem testu? Více zde: http://www.digitalnikamery.com...

Celá recenzia na www.digitalnikame...

www.sjcamczech.com

Pridané: 16. decembra 2015

SJ5000X Elite: to nejlepší od SJCAM? (recenze)

První kamera od SJCAM, která dokáže natáčet videa ve 4K rozlišení anebo měnit úhel záběru od širokoúhlých 170° až po 70°. Jak dopadla kamera SJ5000X Elite v našem testu?

Celá recenzia na www.sjcamczech.com

Ján Brnák ml

Pridané: 16. marca 2016

Zakúpený v isix.cz

• Všetci to vychvalujú aké je to super že to môžeme zrovnať z gopro a prdlajs.Nič z toho

nezrovnateľné z ničím a neni to pre náročného užívatela

Marek

Pridané: 6. februára 2016

• výkon
  • neseká
  • dobrá ostrosť obrazu

s výrobkom som maximálne spokojný

LAMAX X9.1

LAMAX X9.1