Recenzie Sony HDR-AS200

Zakúpený v OKAY.sk

• malá
  • dobré rozlíšenie
  • vynikajúce diaľkové ovládanie
  • prepracovaná pomoc cez stránku SONY
  • treba dokúpiť pamäťovú kartu

odporúčam

Overený zákazník Alza.sk

Pridané: 13. decembra 2015

Zakúpený v Alza.sk

• Vysoka kvalita obrazu,stabilizacia obrazu ! dialkove ovladanie,male rozmery a vaha. Vydrz baterie pri timelapse okolo 5.5h,video pri max kvalite nahravania cca 1.5h. Vydrz baterie ovladaca cca 8h
  • Drahe prislusenstvo ale neni problem kupit adapter aby pasovalo aj ine prislusenstvo typu gopro a pod

Super , testujem cca 2 tyzden a zatial spokojny ! Kvalita a ostrost obrazu je super,vydrz baterie je ok ,gps,wifi,ir. Nutna SDXC karta pre max kvalitu vo full hd 60fps v XAVC formate . Inak pojde s SDHC kartou full hd 60fps v MP4 formate. Pre XAVC som kupil KINGSTON SDXC 64GB UHS-I U3 a ide bezproblemu. Podanie farieb je realnejsie nez u GOPRO hero 4 black. Treba popozerat testy na nete,youtube a uvidite .Velka vyhoda oproti kameram typu gopro je v stabilizacii obrazu aj ked funguje iba pri snimani v 120° Ja nelutujem a odporucam !