Recenzie Yi 4K Action Camera 2

Produkt získal ocenenie

• Award

(10 z 10 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Yi 4K Action Camera 2

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 28. februára 2018

PRODUKT ROKU 2017

Finalista súťaže ProduktRoku 2017, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Celá recenzia na www.produktroku.sk
Overený zákazník sportovekamery.eu

Jana

Pridané: 16. októbra 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Kvalita, rychlost dodania. Som nad mieru spokojna. Vyborny obchod aj produkt. Dakujem.

Overený zákazník isix.cz

Maxos

Pridané: 23. septembra 2017

Zakúpený v isix.cz

• Perfektna kvalita videa a fotiek
  • Svizna
  • Prehladna a svizna aplikacia, rychle pripojenie ku kamere
  • Time Laps
  • Sirokouhly zaber, kameru je mozne pouzit aj ako kameru do auta
  • Vysoka vydrz baterie az 2 hodiny nahravania
  • Stabilizacia obrazu, sice len digitalna ale predsa
  • 4K
  • Celkom obstojny obraz v zhorsenych svetelnych podmienkach
  • Pomerne caste updaty
  • Dotykove ovladanie
  • Displej
  • Pomerne lacne nahradne baterie
  • Nedoladeny SW
  • Mala podpora pamatovych kariet (je ich asi len 9)
  • Chybajuci manual (ani len v anglictine), clovek mus patrat po forach co jednotlive nastavenia v kamere znamenaju
  • Nieje vodeodolna
  • Kratky USB kabel
  • Krytka USB portu je kratka a zavadzia pri pripojeni a treba preto narabat s nou opatrne aby sa neutrhla
  • Neobsahuje krytku objektivu

Za cenu 215 eur som dostal kameru ktora sa bez problemov porazi v kvalite videa a funkcnosti Gopro Hero 5 ktora stoji 2x tolko. Kamera ovsem nieje uplne doladena co sa tyka po SW stranke pretoze som nasiel par much ale vdaka celkom slusej podpore dufam ze sa casom odstrania. Zamrzi ze sa nepredava aj s vodeodolnym obalom ale na internete sa daju dokupit, dokonca aj take ktore umoznuju pouzivat dotykove ovladanie. Potesila by aspon krytka objektivu ked uz neobsahuje puzdro.

Overený zákazník isix.cz

Pridané: 28. augusta 2017

(Upravené 23. septembra 2017)

Zakúpený v isix.cz

• Super cena za super kvalitu
  • neni prislusenstvo ale to sa da kupit ake kolvek aj inde za lacno

JeezyJ

JeezyJ

Pridané: 15. júla 2017

Xiaomi Yi Action 2 4K - unboxing, představení

Rozbalení, představení a můj názor na kameru.

Tomas Cvoliga

Pridané: 11. mája 2017

Zakúpený v Beryko.sk

• perfektná kamera a foták zaroveň
  • očakávania splnené
  • super eshop

Hladal som alternatívu drahej kamery Gopro a som vysoko spokojný s touto xiaomi je super ako kamera aj foták
kvalitne fotky a obraz
odporúčam za tú cenu sa oplatí

Louie

Pridané: 1. mája 2017

Zakúpený v Beryko.sk

• Vynikajúca action camera. Krásne zábery, 4K video, množstvo nastavení, viac režimov natáčania (slow mo, time lapse...), Perfektný display na zadnej časti kamery, WiFi, možnosť ovládania cez mobil, veľkosť, cena, stabilizácia obrazu...
  • možno by mohlo byť waterproof púzdro súčasťou balenia.
  • inak zatiaľ nič.

Yi 4K som si vybral preto, lebo som chcel akčnú kameru vysokej kvality. V užšom výbere boli samozrejme aj kamery GoPro. Pri ich porovnaní sa mi osobne zdala Yi 4K lepšia, ako GP 4 BE a prinajmenšom porovnateľná s GP 5. Navyše cena v porovnaní so spomenutými konkurentami je celkom príjemná.
Čo sa týka kvality kamerky a kvality záznamov z vlastnej skúsenosti, tak kamerku Yi 4K určite doporučujem).

Ondrej

Pridané: 30. apríla 2017

• 4K s doštacujúcimi 30 fps, ale 1080 bohato stačí
  • Stereo mikrofón
  • Rýchle spustenie
  • Display
  • Výdrž batérie bežne takmer 4 hodiny
  • Foto závit
  • Nie je vodeodolná ale puzdro existuje.
  • K baleniu nie je micro-SD karta, bez nej sa natáčať nedá.

Zatiaľ mám super pocit z nej. Natáčanie v 4K je čisté, ale ako jediné z ponúknutého rozlíšenia bez stabilizácie. Na všetky ostatné nie je potrebné dokupovať Gimbal. Bateria vydrží skoro 4 hodiny pri normálnom rozlíšení natáčania. Aj konektivita je dobrá. Dobrý pocit mám aj z viac ako 2" dotykového display-a ktorý ma aj celkom pekné farby. ISO je na bezkonkurenčnej úrovni pri Akčných kamerách. Za mňa zatiaľ odporúčam.

Pridané: 21. apríla 2017

Zakúpený v Beryko.sk

• Kameru som kúpil na základe recenzií a obraz je naozaj kvalitný.
  • Nič

Spokojný som.

www.digitalnikame...

Pridané: 15. apríla 2017

Xiaomi Yi 4K Action 2: opravdu nejlepší akční kamera? (recenze)

Jedna z nejočekávanějších akční kamer tohoto roku se k nám dostala na testování. Xiaomi Yi 4K disponuje tím nejlepším hardwarem, který můžete v takové kameře mít: procesor Ambrarella A9SE, nejnovější senzor Sony či dotykový displej. Jak kamera uspěla?

Celá recenzia na www.digitalnikame...
Overený zákazník MP3.sk

Tomas

Pridané: 13. februára 2017

Zakúpený v MP3.sk

• naozaj velmi kvalitny obraz aj zvuk
  • perfektny dotykovy display (reaguje na dotyk bez zavahania)
  • 2,4ghz aj 5ghz wifi (rychla komunikacia a prenos foto a videi)
  • oproti konkurencii naozaj dlha vydrz na bateriu (pri full HD po 2 hodinach este 1/4 baterie)
  • velmi pekne nocne fotky s dlhou uzavierkou
  • pri casozbernom videu moznost jedine 2,7k, alebo 4k (v podstate je to nevyhoda len v tom, ze so slabsim zariadenim to plynule neprehrate) mozno pridaju moznost full hd pri dalsom firmware.
  • ku kamere nieje ziadne prislusenstvo, ale zase nieje to prislusenstvo drahe a kazdy si kupi len to co potrebuje :)

Zatial som velmi spokojny a odporucam kazdemu.

Overený zákazník sportovekamery.eu

sylvia