Recenzie YI 4K+ Action Camera

Overené recenzie YI 4K+ Action Camera

Pridané: 11. februára 2019

(Upravené 11. februára 2019)

• Výborná cena

MD

Pridané: 9. januára 2019

• Kvalita
  • 4k/60fps
  • Slabší mikrofón

Kamera je veľmi kvalitná a hravo môže konkurovať aj GoPro... Pokiaľ potrebujete nahrávať aj zvuk, odporúčam dokúpiť mikrofón (ja nie, takže za mňa v pohode). Cena - výkon, výborný pomer. Odporúčam

Overený zákazník Xiaomi-store.sk

Pridané: 4. decembra 2018

Zakúpený v Xiaomi-store.sk

Zatiaľ lepšie ako u firmy aee s produktom S71

Pridané: 10. júla 2018

• konkurenčný produkt
  • slabšia výdrž batérie oproti preferovaného času

Dobrý konkurenčný produkt.
Slabšia výdrž batérie.

Overený zákazník MP3.sk

Pridané: 7. mája 2018

Zakúpený v MP3.sk

• Tlacitka v rukaviciach nie su dobre hmatatelne, pipnutie tiche, nikdy neviem kedy je vypnuta a kedy zapnuta, kedy zaregistrovalo stlacenie
  • Ak zapnem mod In Housing, na vypnutie kamery je potrebne stlacit tlacitko 7x kratko a jeden krat dlho. Skuste to v prilbe na hlave, pricom nie som si isty, kolko stlaceni zaregisrrovalo.
  • Bezne sa stava, ze je video corrupted. Uz tento fakt je zly sam osebe, ale ak chcem pokracovat v natacani, musim dat prilbu dole, vybrat kameru z krytu, stlacit YES vlozit spat do krytu. Dovtedy nie je mozne nic, ani vypnutie nepomaha.
  • Tiche pipnutie, v prilbe a na motorke nepocut.
  • Hlasove ovladanie nepouzitelne, a nespolahlive.
  • Pri stahovani do telefonu cez wifi sa mi zatial nepodarilo stiahnut ani jeden subor. V polovici stahovanie zamrzne. Stahovanie velmi pomale. Pri prehravani cez wifi je velmi zly obraz (pricom gopro hero 5 bol krasny)
  • Za tyzden zamrzla 5 krat tak, ze som musel vybrat baterku.
  • Cena - v porovnani co dostanete je to velmi zle.

Chcel som kupit nahradu za moju starucku Gopro hero HD. Recenzie skor hovoria o kvalitach obrazu a funkciach, atd. ale pri pouziti v praxi je NEPOUZITELNA. Vraciam sa radsej k 10 rokov starej gopro.

MikulasK

Pridané: 13. decembra 2017

• vyborny pomer: cena/vykon
  • este neviem

Pridané: 7. decembra 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Špičková kvalita videa, obrazu, kvalitné spracovanie tela kamerky
  • Máličko slabší zvuk

Vrelo odporúčam - skvelý pomer kvalita/cena

Overený zákazník MP3.sk

Majo

Pridané: 5. októbra 2017

Zakúpený v MP3.sk

• Spĺňa všetko, čo výrobca sľubuje.
  • Žiadna odolnosť voči vode bez krytu.
  • Nutnosť použiť SD kartu s vysokou rýchlosťou zápisu.

Overený zákazník isix.cz

Pridané: 20. augusta 2017

Zakúpený v isix.cz

ešte mám málo skúseností s produktom na recenziu

Branislav

Pridané: 6. augusta 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

Super kamera, veľký dátový tok veľmi pekne prekresluje detaily používam na 99% pod vodou. Ku kamere je aj super apka na rôzne nastavenia režimov cez smartfón netreba kameru vôbec vyťahovať z puzdra .
Moje hodnotenie je 110%.
Ďakujem Xiaomi.

Dušan Hesko

Pridané: 28. júla 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

Momentálne (28.07.2017) to naj čo sa dá kúpiť :) Jediné, čo vytknem je že k vodotesnému obalu nepridávajú zadné "dvierka" s otvormi, pre lepší zvuku (napr. na moto).

Pridané: 11. júla 2017

Zoznamovací výlet 2017 - YouTube

Videjko točen aj v horších podmienkach čo sa týka svetla aj na slnku ;)

Pridané: 23. júna 2017

Xiaomi YI 4k Plus - FullHD - 25 FPS

Veľmi dobrá kamerka, odporúčam. Ukážkové video v horších svetelných podmienkach.

www.pixel.cz

Pridané: 15. júna 2017

PiXEL.cz • Recenze - Xiaomi YI 4K+

Lze tedy najít v Xiaomi YI 4K+ náhradu vlajkové lodi GoPro? Určitě, s vědomím faktu, že každá z kamer má nějaké přednosti a nějaké mínusy. GoPro vás potěší vodotěsností v těle kamery, 4K+ pak výborným bitrate a možností natáčet v 50/60 fps i v rozlišení 4K. Obrazově jsou na tom obě kamery přinejmenším srovnatelné. Pokud tedy chcete ušetřit a přesto získat výbornou kameru pro outdoorové sporty, je Xiaomi YI 4K+ dobrou volbou.

Celá recenzia na www.pixel.cz