Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne kamery

SJCAM SJ7000 WiFi

SJCAM SJ7000 WiFi

Miro Miro

Pridané: pred 37 minútami

• Ten istý chip Novatek 96655 a objektív ako pri kamere Sjcam SJ4000 Wifi,ale väčší 2" display a nižšia cena.
  • žiadne

Mám túto športovú kameru už 1 rok a zatiaľ funguje perfektne, preto veľmi odporúčam.

SJCAM M20

SJCAM M20

Overený zákazník OKAY.sk synko

Pridané: pred 9 hodinami

Zakúpený v OKAY.sk

• male rozmery
  • mnozstvo prislusenstva v zakladnom baleni
  • vynikajuce parametre
  • nizka kvalita zvuku vo vodotesnom puzdre, ale to nie je vada len tejto kamery
  • 4K je len dopocitavane

Aj za malo penazi sa da zabezpecit kvalitna kamera s rozlisenim az 2K, ktore tato kamera ponuka.
Mnozstvo prislusenstva, dobre tech. parametre, podpora formatu RAW, casozber, spomalenie, v HD 720p az 120 fps, stabilizacia obrazu ... a cena su podmienky, ktore kamera splna a mozem ju len odporucat.
Splnila moje ocakavania.

Gopro 4 silver Gopro 4 silver

Pridané: pred 18 hodinami

• Dotykový display
  • Prehladné menu
  • Vela nastavení
  • Krásne videá pri dennom svetle
  • Wifi pripojenie k mobilu
  • 4K iba 15fps
  • Pri slabšom svetle kvalita videa horšia ako mobilom
  • Slabšie fotky ako video
  • Až moc slabá stabilizacia obrazu! oproti konkurencií

Na šport je to dobrá kamera, pre profesionálnejšie natačanie moc nie, ale aspoň je užitočná pri statických zaberoch, kedže sa dá kamkoľvek upevniť.

SENCOR SCR 4100

SENCOR SCR 4100

Pavol Pavol

Pridané: včera, 22:44

(naposledy upravené pred hodinou)

• FHD video, kompaktné telo, prisavka na sklo super, video večer ok. Zápis dátumu a času.
  • Nemá GPS, vstavaná bateria nevydrží ani minutu bez zdroja, po 4 dňoch prestala fungovať!!!

Uplne postačujúca čierna skrinka do auta. Super video, bol som prekvapený. Prijateľná cena. Slaba kvalita.

Dila Dila

Pridané: včera, 09:25

• za tu cenu dobra kvalita
  • zatial nic

Odporucam

Sencor 3CAM 2000

Sencor 3CAM 2000

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 25. augusta 2016

• veľmi dobrý výrobok pre rekreačné používanie za rozumnú cenu

Overený zákazník DATART.sk Marcel

Pridané: 25. augusta 2016

Zakúpený v DATART.sk

• pomer cena/výkon
  • veľa príslušenstva
  • kvalita za denného svetla
  • možnosť výmeny batérie
  • timelapse
  • displej
  • wi-fi
  • kvalita za šera a tmy
  • kvalita fotiek
  • výdrž batérie

Kamera je určená hlavne na šport za denného svetla. Pomer cena/výkon je veľmi dobrá a príslušenstva v základnom balení je celkom dosť. Púzdro bezproblémov funguje aj pod vodou. Ostatné príslušenstvo sa dá ľahko zohnať za super ceny a pasuje aj GoPro príslušenstvo. Výdrž batérie sa pohybuje niekde medzi 1 až 1 a pol hodinami. Plus je, že sa dá dokúpiť náhradná batéria. Kamera má displej, ktorý uľahčuje prácu s kamerou. Výhodou je aj wifi, cez ktorú sa dá pripojiť telefón a ovládať kameru pomocou neho. Potešila by väčšia kvalita fotiek a o niečo lepšia stabilizácia obrazu.

LAMAX ACTION X8 Electra

LAMAX ACTION X8 Electra

Overený zákazník MALL.SK Peter

Pridané: 24. augusta 2016

• cena, prislusenstvo
  • vodeodolne puzdrom som nasiel v krabici s dost hlbokym skrabancom na plastovom kryte objektivu - na nahranom videu to sposobuje svetlejsi zahmleny flak na celej lavej casti videa
  • nefunguje mi aplikacia android pre wifi sparovanie s kamerou = kamera sa sparuje s mobilom (Samsung Galaxy S5), ale po spusteni aplikacie tato zmrzne a neocakavane skonci. A kamera tiez zmrzne - pomoze len vytiahnutie baterie...
  • Cize ovladanie kamery cez mobil u mna nefunguje

na bezne zaznamy mi vyhovuje

PANASONIC HC-V380

PANASONIC HC-V380

Overený zákazník tpd.sk - elektro Overený zákazník

Pridané: 22. augusta 2016

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• reálne farby oproti napr. SONY v tejto cenovej kategorii, zoom, kapacita baterie
  • manuálne otvaranie /zatvaranie objektivu

Spokojnosť

GoPro HERO 4 Session

GoPro HERO 4 Session

Overený zákazník MF-Elektro.sk dano

Pridané: 21. augusta 2016

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• cena je teraz uz adekvatna (cca 200eur), velkost, kvalita snimania, displej, ovladanie cez smart telefon, vodotesna, funguje prilusenstvo z predchadzajucich GoPro, jednoduchost obsluhy, vydrz baterie (na dovolenke, kde som natocil naozaj vela videa (ca 25GB pri 1080p wide rozliseni) som kamerku nabijal len jedenkrat.
  • kvalita nasnimaneho obrazu je zretelne nizsia ako Silver Edition (pozrite si porovnania), kamera zacne snimat az niekolko sekund po stlaceni gombika. Pri pouzivanie vo vode dost casto zostavaju na displeji kvapky

Kvalitna kamerka malych rozmerov, ktora sa hodi nielen na nakrucanie vasich salt mortale na motorke alebo na surfe, ale aj na rodinnu dovolenku. Ak sa chystate k vode, tak toto moze byt velmi dobra volba, lebo nepotrebuje ziaden kryt na ochranu pred pieskom, ani vodou (do 10m).

Odporucam si pozriet porovnanie kvality s napriklad Silver GoPro4 a rozhodnut sa (Silver je momentalne o cca 130-150eur drahsi).

Overený zákazník ABCvelkoobchod.sk Overený zákazník

Pridané: 20. augusta 2016

Zakúpený v ABCvelkoobchod.sk

Overený zákazník spionsvet.sk tibor

Pridané: 20. augusta 2016

Zakúpený v spionsvet.sk

• výborná kamera s bohatým príslušenstvom

Odporúčam, je to taký zlatý stred medzi lacnými a kvalitnými kamerami

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

GoPro HERO

Overený zákazník MADER Linda

Pridané: 18. augusta 2016

Zakúpený v MADER

• Rozmery a jednoduchosť. Zatiaľ som vyskúšala či funguje a bez problémov, na dovolenke otestujem vodotesnosť

sjcam sj5000X Elite

sjcam sj5000X Elite

Overený zákazník spionsvet.sk JAN SANTORIS

Pridané: 17. augusta 2016

Zakúpený v spionsvet.sk

• skutočne výborná kamera ,po doručení som ju testoval a skúšal 7 dní v jednom kuse...natočil som vela materialu a skúšal všetky možné nastavenia ...
  • ...nastavit+založit kartu 32 gb z rýchlostou 90/95 zápis/čítanie a potom sa dejú veci ...vo Full HD pri 60 fps a individuálnych nastaveniach/každý máme iné oko...funguje perfektne.
  • ...velký display+super fungujúci Gyroskop+ prislušenstvo ku kamere robí z tejto kamery velmi kvalitného pomocníka na zaznemnanie zážitkou všeho druhu
  • ...používam na motorku,rodina atd
  • ...doporučujem

som velmi spokojný s kamerou ,ktorá môže smelo konkurovat iným velkým značkám

Panasonic HC-V180

Panasonic HC-V180

Overený zákazník Datacomp s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 15. augusta 2016

(naposledy upravené 15. augusta 2016)

Zakúpený v Datacomp s.r.o.

• Slabá výdrž batérie. Cca 1,50 hod. Nová batéria s väčšou kapacitou dosť drahá. Ale na dovolenke nám kapacita stačila.

Jednoduché ovládanie. Ľahká, malá. Kvalitný záznam. Možnosť vyhotoviť foto z videa. Výborný pomer ceny a kvality.

SONY FDR-AX53

SONY FDR-AX53

Overený zákazník hhelektro.sk Emil Grobauer

Pridané: 12. augusta 2016

Zakúpený v hhelektro.sk

• Výborná kvalita videa.
  • Bezdrôtové ovládanie a sťahovanie súborov.
  • Hľadáčik, nočný režim (Night Shot).
  • Výborný pomer cena/kvalita, parametre
  • Vo vstavanom mikrofóne počuť čiastočne hluk stabilizátora, je však možné pripojiť externý mikrofón.

4K kamera, ktorá je určená predovšetkým na natáčanie fullHD videa. Možnosť pripojiť externý mikrofón, nízka hmotnosť, veľká výdrž batérie, kvalitný obraz a množstvo pokročilých technológií a možností plne uspokoja náročného amatéra aj začínajúceho profesionála.

GoPro HERO+

GoPro HERO+

Overený zákazník DATART.sk Overený zákazník

Pridané: 9. augusta 2016

Zakúpený v DATART.sk

• super práca cez wifi a appku v mobile
  • nemá vymeniteľnú baterku

na to, že stojí polovicu oproti najvyšším modelom, to vo funkčnosti na prvý pohľad nebadať

Sony Action Cam Mini HDR-AZ1

Sony Action Cam Mini HDR-AZ1

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 5. augusta 2016

• dobrá akčná kamera

spĺňa očakávania

Overený zákazník MALL.SK Paiper

Pridané: 30. júla 2016

• Na to aká je kamera lacná tak je výborná. Už sa neviem dočkať až ju rozbijem aby som ju bez mihnutia oka a vrásky na čele vymenil za záložnú - takú istú.
  • Má pevné zaostrenie na pol až dva metre, potom čím väčšia vzdialenosť tak tý nižšia ostrosť obrazu.
  • Poznávacia značka osobného auta od siedmych metrov je už nečitatelná.
  • V príslušenstve chýbajú tie najpraktickejšie držiaky.

Bola najlacnejšia v ponuke a veľmi milo prekvapila.