Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne kamery

Canon HF R706

x

Sony Action Cam Mini HDR-AZ1

Sony Action Cam Mini HDR-AZ1

Pridané: 20. septembra 2016

• Super kamerka za vybornu cenu.
  • Ziadne, ale este ju mam len kratko. Zda sa ze vydrz baterie nebude nic extra.

Super kamerka za vybornu cenu. Zeiss optika.

Sony HDR-CX240

SONY FDR-AX53

Overený zákazník NAY Elektrodom Ivan

Pridané: 15. septembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Výborná kamera - 4K, 30x zoom, 5 osá stabilizácia obrazu.
  • V NAY nezoženiete v predajni dostatočne rýchlu pamäťovú kartu nad 64 GB, zohnal som inde :-)

Veľmi dobrá kamera

Jezisove papuce Jezisove papuce

Pridané: 6. septembra 2016

• Pekny obraz 1080p
  • Cena/vykon
  • Wifi
  • bateria by mohla vydrzat viac

schopna kamera na enduro

Overený zákazník ESAT erik

Pridané: 2. septembra 2016

Zakúpený v ESAT

• vsetko pre nenarocnych super
  • nic

zvolil som si ho na hasicky sport je to super aj kvalita vida aj foto

GoGEN XTREME CAM 10

GoGEN XTREME CAM 10

Pridané: 2. septembra 2016

• Prijateľná cena , kvalitný obraz.
  • Znížená kvalita zvuku ak je kamera vo vodotesnom obale
  • Treba napísať , že pri nákupe tejto kamery je treba zakúpiť aj pamäťovú kartu , pretože bez pamäťovej karty nejde spustiť nahrávanie videa. Ja som ju našťastie zakúpil aj s kamerou .
  • Chýba návod ako používať a nastaviť kameru , alebo fotoaparát.
  • Ak zapnete kameru a otvoríte funkcie kamery alebo fotoaparáta ,tak je tam veľa funkcií , a práve k nastaveniu týchto funkcií chýba návod . A pre laika ako som aj ja , chýba tento návod . ))
  • V ponuke jazykov u tejto kamery mi chýba slovenčina , alebo čeština . A preto je pre mňa nastavenie funkcií kamery alebo fotoaparáta ešte zložitejšie . Našťastie bola v ponuke jazykov ruština , tak som si nastavil jazyk ruštinu . )

Je to prvá kamera , ktorú som si zakúpil , a som s ňou zatiaľ spokojný . Ak porovnám obraz videa alebo fotiek , ktoré som touto kamerou spravil , s druhými kamerami ktorých cena sa pohybuje od 250 eur a viac , tak si myslím , že kvalita obrazu u tejto kamery je na úrovni týchto kamier .
Videa rôznych kamier som pozeral na internete , tak to mám ako porovnať . )

SJCAM SJ7000 WiFi

SJCAM SJ7000 WiFi

Miro Miro

Pridané: 29. augusta 2016

• Ten istý chip Novatek 96655 a objektív ako pri kamere Sjcam SJ4000 Wifi,ale väčší 2" display a nižšia cena.
  • žiadne

Mám túto športovú kameru už 1 rok a zatiaľ funguje perfektne, preto veľmi odporúčam.

SJCAM M20

SJCAM M20

Overený zákazník OKAY.sk synko

Zakúpený v OKAY.sk

• male rozmery
  • mnozstvo prislusenstva v zakladnom baleni
  • vynikajuce parametre
  • nizka kvalita zvuku vo vodotesnom puzdre, ale to nie je vada len tejto kamery
  • 4K je len dopocitavane

Aj za malo penazi sa da zabezpecit kvalitna kamera s rozlisenim az 2K, ktore tato kamera ponuka.
Mnozstvo prislusenstva, dobre tech. parametre, podpora formatu RAW, casozber, spomalenie, v HD 720p az 120 fps, stabilizacia obrazu ... a cena su podmienky, ktore kamera splna a mozem ju len odporucat.
Splnila moje ocakavania.

Gopro 4 silver Gopro 4 silver

• Dotykový display
  • Prehladné menu
  • Vela nastavení
  • Krásne videá pri dennom svetle
  • Wifi pripojenie k mobilu
  • 4K iba 15fps
  • Pri slabšom svetle kvalita videa horšia ako mobilom
  • Slabšie fotky ako video
  • Až moc slabá stabilizacia obrazu! oproti konkurencií

Na šport je to dobrá kamera, pre profesionálnejšie natačanie moc nie, ale aspoň je užitočná pri statických zaberoch, kedže sa dá kamkoľvek upevniť.

SENCOR SCR 4100

SENCOR SCR 4100

Pavol Pavol

Pridané: 28. augusta 2016

(naposledy upravené 29. augusta 2016)

• FHD video, kompaktné telo, prisavka na sklo super, video večer ok. Zápis dátumu a času.
  • Nemá GPS, vstavaná bateria nevydrží ani minutu bez zdroja, po 4 dňoch prestala fungovať!!!

Uplne postačujúca čierna skrinka do auta. Super video, bol som prekvapený. Prijateľná cena. Slaba kvalita.

Dila Dila

Pridané: 28. augusta 2016

• za tu cenu dobra kvalita
  • zatial nic

Odporucam

Pridané: 25. augusta 2016

• veľmi dobrý výrobok pre rekreačné používanie za rozumnú cenu

Overený zákazník DATART.sk Marcel

Pridané: 25. augusta 2016

Zakúpený v DATART.sk

• pomer cena/výkon
  • veľa príslušenstva
  • kvalita za denného svetla
  • možnosť výmeny batérie
  • timelapse
  • displej
  • wi-fi
  • kvalita za šera a tmy
  • kvalita fotiek
  • výdrž batérie

Kamera je určená hlavne na šport za denného svetla. Pomer cena/výkon je veľmi dobrá a príslušenstva v základnom balení je celkom dosť. Púzdro bezproblémov funguje aj pod vodou. Ostatné príslušenstvo sa dá ľahko zohnať za super ceny a pasuje aj GoPro príslušenstvo. Výdrž batérie sa pohybuje niekde medzi 1 až 1 a pol hodinami. Plus je, že sa dá dokúpiť náhradná batéria. Kamera má displej, ktorý uľahčuje prácu s kamerou. Výhodou je aj wifi, cez ktorú sa dá pripojiť telefón a ovládať kameru pomocou neho. Potešila by väčšia kvalita fotiek a o niečo lepšia stabilizácia obrazu.

LAMAX ACTION X8 Electra

LAMAX ACTION X8 Electra

Overený zákazník MALL.SK Peter

Pridané: 24. augusta 2016

• cena, prislusenstvo
  • vodeodolne puzdrom som nasiel v krabici s dost hlbokym skrabancom na plastovom kryte objektivu - na nahranom videu to sposobuje svetlejsi zahmleny flak na celej lavej casti videa
  • nefunguje mi aplikacia android pre wifi sparovanie s kamerou = kamera sa sparuje s mobilom (Samsung Galaxy S5), ale po spusteni aplikacie tato zmrzne a neocakavane skonci. A kamera tiez zmrzne - pomoze len vytiahnutie baterie...
  • Cize ovladanie kamery cez mobil u mna nefunguje

na bezne zaznamy mi vyhovuje

PANASONIC HC-V380

PANASONIC HC-V380

Overený zákazník tpd.sk - elektro Overený zákazník

Pridané: 22. augusta 2016

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• reálne farby oproti napr. SONY v tejto cenovej kategorii, zoom, kapacita baterie
  • manuálne otvaranie /zatvaranie objektivu

Spokojnosť

GoPro HERO 4 Session

GoPro HERO 4 Session

Overený zákazník MF-Elektro.sk dano

Pridané: 21. augusta 2016

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• cena je teraz uz adekvatna (cca 200eur), velkost, kvalita snimania, displej, ovladanie cez smart telefon, vodotesna, funguje prilusenstvo z predchadzajucich GoPro, jednoduchost obsluhy, vydrz baterie (na dovolenke, kde som natocil naozaj vela videa (ca 25GB pri 1080p wide rozliseni) som kamerku nabijal len jedenkrat.
  • kvalita nasnimaneho obrazu je zretelne nizsia ako Silver Edition (pozrite si porovnania), kamera zacne snimat az niekolko sekund po stlaceni gombika. Pri pouzivanie vo vode dost casto zostavaju na displeji kvapky

Kvalitna kamerka malych rozmerov, ktora sa hodi nielen na nakrucanie vasich salt mortale na motorke alebo na surfe, ale aj na rodinnu dovolenku. Ak sa chystate k vode, tak toto moze byt velmi dobra volba, lebo nepotrebuje ziaden kryt na ochranu pred pieskom, ani vodou (do 10m).

Odporucam si pozriet porovnanie kvality s napriklad Silver GoPro4 a rozhodnut sa (Silver je momentalne o cca 130-150eur drahsi).

Overený zákazník ABCvelkoobchod.sk Overený zákazník

Pridané: 20. augusta 2016

Zakúpený v ABCvelkoobchod.sk

Overený zákazník spionsvet.sk tibor

Pridané: 20. augusta 2016

Zakúpený v spionsvet.sk

• výborná kamera s bohatým príslušenstvom

Odporúčam, je to taký zlatý stred medzi lacnými a kvalitnými kamerami

Niceboy VEGA

Niceboy VEGA