Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne kamery

Overený zákazník Beryko.sk Overený zákazník

Pridané: 21. apríla 2017

Zakúpený v Beryko.sk

• Kameru som kúpil na základe recenzií a obraz je naozaj kvalitný.
  • Nič

Spokojný som.

LAMAX ACTION X8 Electra

LAMAX ACTION X8 Electra

Frenky Frenky

Pridané: 20. apríla 2017

• Zatiaľ najdrahší šmejd čo som kúpil
  • Nenahráva zvuk
  • Nemá nočné rozlíšenie, nasnímate tmu
  • Ako autokamera je to takmer nepoužitelné
  • Krátky časový limit snímania, max. 5 min.

Čínsky šmejd

Jozef Mráz Jozef Mráz

Pridané: 20. apríla 2017

• Nesníma zvuk
  • Nieje nočné rozlíšenie - čiže záznam je tma
  • Krátky časový limit záznamu, max 5 min.
  • Nepraktické upínacie konzoly
  • Nadsadená cena Čínskeho šmejdu
  • Ako autokamera takmer nepoužitelné

Vybral som si LAMAX X8 Elektra, ale nikdy viac LAMAX nechcem ani počuť, zahodené peniaze.

Overený zákazník Andrea Shop Tomas

Pridané: 17. apríla 2017

Zakúpený v Andrea Shop

• pekny obraz za dobreho svetla a pri urcitych nastveniach
  • konecne netreba do vody vodeodolne puzdro, ale...
  • ...samotna kamera nema ziadny uchytny system, vzdy treba pouzit puzdro, az na to puzrdro sa daju montovat uchyty.
  • Slabe prislusenstvo v baleni (uchyty iba s nalepkami, takmer nepouzitelne, neviem ktory blazon by si 400€ kameru nalepil iba samolepkou napriklad na prilbu...)
  • Kamera sa chvali 4K, ale pouzitelne rozlisenie je iba 1080, ak sa pouzije 2K alebo 4K nedaju sa nastavit ine funkcie, (pocet snimok a sirka obrazu) a pocitac to bud neprehra vobec, alebo sa na obraze objavuju zelene prerusovane ciary, co je na pozeranie nepouzitelne...
  • Velmi ma sklamalo ze opat chyba zoom a nocne videnie..
  • Rybie oko je az prehnane, predmety su tak skrutene, ze tento rezim v reali asi nikdy nepouzijete.. rovna stena je v tvare "C".

ked sa pozriem na kameru ako celok, nie je zla, ale rozhodne som cakal za tu cenu viac...

Sencor 3CAM 2000

Sencor 3CAM 2000

Pridané: 16. apríla 2017

Za tu cenu super kamerka

RUDOLF RUDOLF

Pridané: 14. apríla 2017

• kvalita obrazu
  • slaba bateria vyrobca udava 90.min ,ale mne max.60 min.
  • wifi nefunguje ako som si predstavoval,pomale a mrzne mobil

za tie peniaze sa to oplati.

Niceboy VEGA+

Pridané: 9. apríla 2017

• kvalitné video
  • relatívne kvalitné fotky
  • výborný zvuk
  • nepáči sa mi otváranie batérie, nechtiac kliknem zapnutie kamery, skoro vždy :D
  • qle inak nemám proti kamere výhrady :)

Ku kamere pridáva xiaomi malú brožúrku s odporúčaním na pamäťové karty, samozrejme potrebujete rýchlu a kvalitnú kartu, takže si treba ešte pripočítať tých 50-60 eur(ale s tým samozrejme akčný kameraman počíta :D ), ostatné príslušenstvo sa dá zohnať veľmi lacno, avšak netreba moc šetriť na plastovom kryte, mám aj lacné kryty, mám aj originál a je tam vidieť rozdiel v kvalite, je to však o zaobchádzaní :)

Kameru som si kúpil pred dvoma mesiacmi na Gearbeste, kde sa cena pohybovala okolo 180 euro (vtedy na slovenskom trhu 250 cca) ale kukám že cena ide dole takže sa to oplatí už aj na Slovensku, vrele odporučujem :)

Hetrix X3

Hetrix X3

j.k. j.k.

Pridané: 7. apríla 2017

• outdoorová kamera s displejom a s množstvom prvkov
  • rozsah rozlíšenia pre foto aj pre video od 2-16Mpx/ po 4K
  • výdrž batérie
  • výstup pre micro USB a HDMI
  • jednoduché ovládanie
  • podpora microSD karty do 64GB
  • slovenský/český mini manuál
  • prenos foto/video cez USB kábel (USB 2)
  • spomalene zabery
  • dialkové ovládanie foto/video
  • hmotnosť 58g s bateriou
  • wifi
  • HD objektiv 170°
  • minimum info na internete,
  • vybitá batéria v dialkovom ovládači hned po kúpe (zistené pri reklamácii)
  • nefunkčná aplikácia XDV alebo hetrix X3 pre mobilný telefón pre možnosť použiť wifi prenos (skúšané aj pre Android aj IOS)
  • dostupnosť náhradnej batérie (je ale možnosť objednať zo zahraničia..)

Cenovo dostupná v pomere cena/výkon, vybral som si ju hlavne na hory a outdoorové aktivity. Je to moja prvá outdoorová kamera, preto neviem porovnať s iným produktom. Formát videa je mp4 takže je možná úprava vo video editoroch.
Používam ju zatiaľ len týždeň, ale na požadovaný účel: video+foto pre svoju potrebu pri športe postačujúca.

SJCAM SJ4000 Wi-Fi

SJCAM SJ4000 Wi-Fi

Overený zákazník spionsvet.sk Overený zákazník

Pridané: 7. apríla 2017

Zakúpený v spionsvet.sk

• super ziadna chyba
  • go pro je predrazena lebo usa....

Radovan Radovan

Pridané: 5. apríla 2017

• Pekný marketing tiež obal kamery
  • Otrasna stabilizácia obrazu ktorá pri 4k nefunguje!!!!
  • Načo mi je dotykový displej ktorý nefunguje vo vode.
  • Otrasne menu dotyk funguje ako kedy.
  • Pri 4k potrebujete 95mb zápis kde stoja ŠD karty od 60e
  • Zvuk čistá katastrofa + V obale proti oderom je zvuk ešte horší
  • Jednoducho pokiaľ chcete stabilizovaný obraz potrebujete kto mu karma gril teda +350e aby to šlo pozerať.
  • Dobíjaci kábel je nejaký opäť extra špeciál pre gopro teda keď ho zabudnete doma ste nahrany.
  • LED dióda nahrávania nieje vidno cez deň teda je naprd.
  • Nieje možné mať nabíjačku stanicu na batériu teda si musíte pekne nabíjať len V gopro teda ideálne si kúpiť rovno 2 kamery A jednu používať na dobíjanie baterky keď druhou točím?
  • Nočné zábery sú úplne tmavé
  • Preto som ju kúpil a za 4 dní predal....
  • N

Za tie love si priplat A kúp si x3000 od sony ktorá má OPTICKÚ STABILIZÁCIU! !!!!!!!!

Lamax Action X7

Lamax Action X7

Pridané: 3. apríla 2017

• Dobrá, malá, zatiaľ funkčná.
  • Nám ju ešte krátko, neviem posúdiť všetky funkcie a problémy.
  • Zatiaľ neviem.

Dobrá cena.
Možno dobrá kvalita, uvidíme.
Neviem zatiaľ ohodnotiť ďalšie funkcie a kvalitu, lebo výrobok mám ešte krátko.

Rollei Action Cam 300

Rollei Action Cam 300

Ppp Ppp

Pridané: 1. apríla 2017

• Cena,kvalita obrazu,prevdenie,výdrž podv vodou
  • Skoro nič,akurát sa mi nedajú strihať videa znej vo vegase

Kamera za tú cenu skvelá,kvalita obrazu dobrá,720p uplne postačuje,odporúčam....

Panasonic HC-X1000

Panasonic HC-X1000

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP Overený zákazník

Pridané: 31. marca 2017

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• špičková kamera s veľa vychytávkami, záznam 4K/60 p, optika skvelá, plný manuál,

Overený zákazník OKAY.sk Oto

Pridané: 27. marca 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Veľa muziky za priateľnú cenu. Rozhodne odporúčam
  • Nič

Vysoká spokojnosť. Vyrovná sa kvalitou videí a fotiek k drahšej konkurencii.

Sencor 3CAM 4K01W

Zakúpený v spionsvet.sk

• výdrž

tomas tomas

Pridané: 13. marca 2017

(naposledy upravené 17. marca 2017)

• stabilizacia obrazu
  • dotykovy displej
  • BT
  • wifi
  • GPS
  • moznost vybrat hodnotu FOV
  • prepinanie zobrazovania displeja podla polohy kamery
  • foto pomer stran 4:3
  • slaba vydrz baterie so zapnutym BT & GPS
  • ak je v originalnom housingu, tak nie je pristup k nabijaniu (USB, HDMI)

Pred rokmi som si kupil mozno ako jeden z prvych slovakov v USA gopro 1.
Dokupil som si k standardnej vybave, kde bol vtedy aj helmet vent strap a "čelovkovy" mount, platformu na surf. Nalepil som ju na kajak a snimal video. Gopro 1 bola vtedy fajn, ked neboli ine moznosti ale nikdy sa mi ten roztraseny obraz moc nepacil. Video z MTB na helme bolo takmer nepozeratelne. Ako sli modely 2,3,4 nevidel som dovod pre zakupenie noveho modelu. Zmena nastala az pri modeli 5 so stabilizaciou. Mam ju asi dva mesiace a nakrucal som snimky pri lyzovani a bezkovani. Ta stabilizacia je uplne suprova. Skoda, ze sa da aplikovat len pri rozliseni 2K.
Na aliexprese som si dokupil celu radu prislusenstva:
chest mount, kde bol aj "jéčkový" fitting
wind shield
lens protective cap
handheld floatable mount
cup suction mount

Este cakam na zasielku, kde bude housing. Tento neoriginalny ma uz vyrieseny ne-pristup k portom a ak budem s prevedenim spokojny, tak doobjednam dalsie aby som nasledne mohol premiestnovat len kameru a netratit cas v terene presrobovavanim fittingov.

Vacsina tohto prislusenstva stoji okolo eura len ten wind shield stal asi 2.60 €.
Ked som kupoval Hero 5, tak predajca ku kamere daval zdarma aj RC. Je to neskutocne uzitocna vec. Na tom portali som si objednal za 90 centov wrist strap a davam si ten RC na zapastie a kameru ovladam na RC a nemusim smatrat rukou na helme, ked je na kamere este aj ten molitan wind shieldu. Takze plne odporucam aj RC.
Windshield je dizajnovany na Hero 2,3,4 ale da sa natiahnut aj na Hero 5. Sice nie uplne pokryva spodny mikrofon ale je podla mna len otazka casu, kedy vietnamci zareaguju a urobia prevedenie aj na Hero 5. V gopro 1 - tam som musel do housingu vkladat absorbcne papieriky vlhkosti i ked som siel na divoku vodu. Tu nic take netreba.

Na karte potom najdete popri "riadnych" suboroch aj subory thumbnails na zobrazovanie klipov na displeji ale aj low resoluution video subory ( *.LRV). tieto staci potom po prekopirovani na HDD prepisat na *.mp4 a posluzia ako preview subory pre editovanie videa ak vas pocitac uz hardverovo nestiha preview videa v HD kvalite. Potom po zostrihani sa nahradia pred renderovanim za tie "riadne".

Musim sa priznat, ze ta kamera ma tolko funkcii, ze nie som si isty ci niekedy vyuzijem uplne vsetky a ci ich aj vobec poznam.
Akurat mi vadi ta nestastna 4:3 pomerova varianta pre fotografie.

Zaobstaravacia cena bola 419 € v cene bolo standardne dodavane prislusenstvo (kabel, 2x nalepovaci mount, housing) a plus RC zdrama. Cena RC sa v tej dobe pohybovala okolo 75 €.

Rollei ActionCam 430

Rollei ActionCam 430

Peter Peter

Pridané: 12. marca 2017

(naposledy upravené 12. marca 2017)

• Dobra vybava,pekne videa,Vela funkcii.time laps....dialkove ovladanie.apka cez mobil funguje.
  • Ked nabijate nic snou nejde robit
  • Mohli dat 2 baterky
  • Prvy den sa prehrievala ale uz slape.
  • Treba zakupit micro kartu U3 inac seka video pri vedsiom rozliseni.

Za cenu 110€ v okay som ju kupil bez zavahania.Chcel som SJCAM 6 legend ale nebanujem.Zatial ju len skusam.Ma vsetko co ine drahsie kamerky.Inde je cena 249€.tak nebolo o com.Presiel som z SJCAM 4000 a je tam rozdiel.Som len amater ale odporucam .Na dovolenke to bude ok :-)

Overený zákazník MP3.sk Katka

Pridané: 9. marca 2017

Zakúpený v MP3.sk

• kvalita obrazu a celkovo pekný dizajn kamerky
  • veľa príslušenstva v balení
  • celkom dobre nahráva aj zvuk
  • rôzne nastavenia efektov a rozslìšení,kt.si každý prispôsobí sebe
  • bluetooth spárovanie s ovládačom
  • výdrž batérie
  • cena kamery
  • Nepáči sa mi, že vždy keď kameru prepojím cez wifi s aplikáciou Lamax 3.0 kamera zamrzne nedá sa nič stláčať ani nič.Iba vybrať baterku a vložiť naspäť pomáha.

Nemám nijaké veľkè výhrady. S kamerou som spokojná,čo som čakala to robí.Za tú cenu určite odporúčam!