Najnovšie recenzie zo sekcie Digitálne kamery

Overený zákazník spionsvet.sk Juraj

Pridané: pred 8 hodinami

Zakúpený v spionsvet.sk

• Po poslednej aktualizacii 1.4.3 som nadmieru spokojný.
  • Vybava
  • Podpora zo strany vyrobcu
  • Nič

Perfektná kamera v pomere cena/vykon.

Canon HF G40

Canon HF G40

Overený zákazník AQT Overený zákazník

Pridané: pred 10 hodinami

Zakúpený v AQT

• nepohneval by som sa, keby bola lacnejsia... :-)

Kamera je super. Ma dobry lowlight, ovladacie prvky su umiestnene tak, ze nezavadzaju. OLED display je uzasny, rychlo reaguje na dotyk, takze clovek sa vie v menu rychlo pohybovat, popripade sa moze na pohyb v menu pouzit aj joystick.

Tomáš Tomáš

Pridané: 21. januára 2017

• Super vydrž batérie
  • Krásne video záznamy
  • Dotykový displej ktorý funguje perfektne
  • Fotky sú tiež kvalitné
  • Veľká spokojnosť s kamerou
  • Hlasitost záznamu( mohla byť hlasnejšia ale zvuky sú čisté)
  • Nedá sa pripojiť k TV na pozeranie videa čo dávam za velký mínus v 21 storočí

Určite odporúčam.Za tu cenu je to určite konkurent pre Gopro 5(aj keď nie v hlasitosti záznamu a vodoodolnosti)
Super kamera

Tomas Tomas

Pridané: 20. januára 2017

• Za tu cenu kvalita videa
  • Spracovanie
  • Príslušenstvo
  • Cena dodatočného príslušenstva
  • Výborná aj ako kamera do auta
  • Dobre zaostrenie po krajoch
  • Wifi spaľovanie s mobilom
  • Vie fotiť
  • Má displej
  • Vodotesne puzdro
  • Za tu cenu má nič nenapada

Výborná kúpa. Kúpil som ju za 72€ plus 5€ za HDMI a 11€ za drziak na sklo do auta. Ešte kúpim za 10€ novú baktériu do zásoby a mám všetko čo mi treba.

Overený zákazník sportovekamery.eu sylvia

Pridané: 17. januára 2017

• Výdrž
  • Vodeodolnosť
  • 1080p
  • Kvalita na cenu v pohode
  • Kvalita, ale za tu cenu je v pohode
  • Ked chcem natacat dlhsie videa, rozdeli sa mi to, napr. 40min video na 15-20 videi co sa mi celkom nepaci ale v stihacom programe sa to da v poho spojit len niekedy tam nemam obraz ale to uz kvoli tomu ze videa zle v strihacom programe spojim :)

Odporúčam.

LAMAX ACTION X8 Electra

LAMAX ACTION X8 Electra

Peter L Peter L

Pridané: 16. januára 2017

• Dobrá kvalita videa
  • množstvo príslušenstva
  • slabá výdrž batérie
  • po vybratí batérie nepamätá čas ani dátum

pri teplote nula stupňov som z jednou batériou natočil 6 jednominútových videí. S dvomi batériami 12 minút videa !!! Druhá batéria sa samostatne nabiť nedá a nabíjanie trvá 2 hod jedine s kamerou. Pri outdoorových aktivitách
nepoužiteľné.

Overený zákazník MALL.SK lubino

• cena, prislusenstvo
  • chyba mi stabilizacia obrazu, ale co by som chcel, za tie peniaze

som spokojny, odporucam

SJCAM SJ5000

SJCAM SJ5000

Overený zákazník spionsvet.sk Overený zákazník

Zakúpený v spionsvet.sk

• Dcera si kameru nevie vynachvalit. Mala ju na lyzovacke. Krasne foto aj video aj pri rychlom pohybe. Pouzila ju aj v bazene, aj na tobogane. Vsetko super.
  • Nic.

Overený zákazník spionsvet.sk Kigh

Zakúpený v spionsvet.sk

• Uplne najnovsia, najlepsia kamera od sjcam

Kvalitou sa nevyrovna gopro

Lamax X10 Taurus

Lamax X10 Taurus

Overený zákazník MALL.SK Mrož

Pridané: 14. januára 2017

• Video sa po pár sekundách samo vypne. Nenatočil som dlhšie ako minutové video. Taktiež mrzne.
  • Produkt dorazil už so zlomenou súčiastkou. O tejto vade však výrobca evidentne vie pretože poslal aj náhradnú a papierik, v ktorom sa ospravedlňuje za túto vadu + claim code na nejaký doplnok.

Chybou bolo kúpiť si túto kameru bezprostredne pred dovolenkou a nevyskúšať ju. Až na dovolenke som zistil, že po čase záznam sám od seba vypína. Myslel som, že mám natočených niekoľko minút a v skutočnosti to bolo niekoľko sekúnd. Aj s vedomím tejto vady som počas dovolenky natáčal ďalej, je to však príšerne otravné neustále kontrolovať či to ešte točí alebo nie. Navyše zvykne aj zamrznúť. Čiže aj keď viete, že sa to samo vyplo a chcete točiť ďalší shot tak to jednoducho nejde.

Reakcia značky Lamax

ďakujeme za Vašu podnetnú spätnú väzbu, veľmi si ju ceníme. Bohužiaľ sme v niektorých kusoch prvej série X10 naozaj zaznamenali problémy, ktoré sa viazali práve k tejto zlomenej súčiastke (fast plug-in). Tieto problémy sú už v súčasnosti vyriešené. Veľmi sa za to ospravedlňujeme.
Vypínanie videí po kratšej dobe je pravdepodobne spôsobené použitím nevhodnej Micro SD karty. Pre 4K a ďalšie videá s veľkým dátovým tokom sú v príručke kamery X10 Taurus doporučené karty Micro SDHC a SDXC Class 10 s označením UHS-I U3. Pri použití niektorých slabších kariet UHS-I U1 môže dôjsť práve k Vami popísaným problémom.
Tým LAMAX

Overený zákazník OKAY.sk Peter

Pridané: 12. januára 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Pomer ceny a kvality výrobku zodpovedá tomu čo som očakával.
  • Náhradna batéria.

SJCAM M10 Plus

SJCAM M10 Plus

jožo jožo

Pridané: 11. januára 2017

• Kopaktná a s interným LCD, slušné ovládanie, kopa príslušenstva. Natáčanie videa je dobré, aj to wifi sa môže zísť.
  • Optický snímač má len 4 megapixle a aj to 16:9 - všetky obrazy z kamery sú ale 4:3. Beriem to ako podvod (samozrejme mám originál, nie je to nejaký fake). Hlavne kvalita fotografií je tragická, horšia ako exportovaný snímok z videa. Navyše je ešte zhoršená interpoláciou (nedá "natívne rozlíšenie"). Zapnutá gyro stabilizácia ešte znižuje beztak slabú kvalitu.

Bola 2x drahšia než je hodna. Keby som mohol vrátil by som ju a zobral kameru čo má lepší znímací čip, je na výber viacero.

Overený zákazník sportovekamery.eu Daria

Pridané: 10. januára 2017

Zakúpený v sportovekamery.eu

• Výborne natáča skvele fotí skúšali sme aj pod vodu je fantastická.

Šikovná kamera za rozumnú cenu.
DOPORUČUJEME :-)))

RB RB

Pridané: 6. januára 2017

• Kvalita videa
  • Gyro stabilizator
  • Prislusenstvo
  • Doplnkove prislusenstvo za rozumne ceny
  • Podpora
  • Slabsia vydrz baterie, ale to sa vlastne tyka vsetkych sportovych akcnych kamier.. tu sa da aspon vymenit za nahradnu, ktora stoji par Eur a nahravam dalej ;-)
  • Slabsia kvalita videa pri zlom svetle.. tiez nic nove, s cim by si hravo poradili ine znacky..

Vlastnim ju len par dni (predtym SJ4000), zatial nie je velmi co vytknut.. po precitani recenzii a roznych porovnani som vedel, co objednavam. Zatial som spokojny. Za novu akciovu cenu urcite ;-)

Anonym Anonym

Pridané: 5. januára 2017

• Pomer cena / kvalita
  • Bohaté základné príslišenstvo
  • Stabilizátor obrazu (Gyroskop)
  • Vlajková loď SJ CAM
  • Neustále vylepšovanie kamery pomocou aktualizácii firmware
  • Výborná podpora od spoločnosti SJ CAM
  • Niekomu vadí menej kvalitné nahrávanie zvuku ( mne sa zdá OK )
  • Zo začiatku sa kamera tvárila ako by ani Gyro stabilizátor nemala ale všetko sa vyriešilo aktualizáciou

Kamera veľmi milo prekvapila či už veľkostou, materiálom ale aj funkciami. Hneď po zakúpení mi pripadal obraz strašne roztrasený čo vyriešila aktualizácia ( človek by neveril čo dokáže zmeniť aktualizácia firmware ) odporučam pozrieť videá na YT je ich tam dosť. Odkedy mám kameru cca rok vyšlo 6 aktualizácii kde každá priniesla nejaké vylepšenie či odstránenie nedostatku.

Od 4k ani 2k by som veľa nečakal kedže je tam len 30 snímkov za sekundu. Ale v pri nahrávani v 1080p ( 60 ) snímkov za sekundu je to úplne postačujúce.

Osobne by som možno ešte počkal na verziu SJ 7 Star ktorá umožňuje pri 1080p až 120 snímkov a pri 2k kvalite postačujucich 60. Ale to je otázka roka 2017

Kameru určite odporúčam.

Xiaomi Yi Sports

Overený zákazník sportovekamery.eu L

Pridané: 30. decembra 2016

Zakúpený v sportovekamery.eu

• super kamera za nízku cenu- kupoval som i s príslušenstvom, bez toho je to nepoužiteľné, ako outdoor kamera.
  • chýba displej, no je možnosť sledovať čo človek natáča na mobile.

Sony FDR-X3000

Sony FDR-X3000

Overený zákazník AQT Michal

Pridané: 27. decembra 2016

Zakúpený v AQT

• Stabilizácia
  • Kvalita videa
  • Odolne proti vlhkosti aj bez puzdra
  • Možnost nabíjania powerbankou počas nahrávania
  • V puzdre večšie rozmery oproti konkurentom
  • Treba dokupit redukciu na uchyty typu Gopro
  • Drahšie príslušenstvo
  • V baleni niesu lepiace úchyty

Zatial iba testujem,kameru mám krátko.Oproti kamerám typu JS cam 4000+ s ktorou som porovnával je to neskutočný rozdiel.Stabilizácia plne nenahradí gimbal,ale na 60-70 percent ho zastúpi.V slabých svetelných podmienkach docela doba kvalita videa na velkost chipu.

SENCOR SCR 4100

SENCOR SCR 4100

Jano Jano

Pridané: 26. decembra 2016

• Menu v slovenskom a českom jazyku
  • Fomátovanie v kamere
  • Dátum a čas
  • Nastavenie rozlíšenia videa
  • Fotoaparát
  • Detekcia pohybu
  • G-senzor
  • Tenké oceľové telo
  • Dobrá cena za dobrú kvalitu
  • Slabá batéria

Kamera je výborná až na tú baterku.